Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sokol Sedlec- Prčice – Sokol Zvole 8:0 (3:0)

Kanonáda před domácím publikem

Sestava: Ryšavý – Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kaňka – Raček, Kabíček V., Prchlík (K), Všetečka – Trnobranský, Davídek

Góly: 31´ Prchlík (Penalta), 34´ Trnobranský (Nekompromisní hlavička), 40´ Všetečka (Šajtle na zadní tyč), 54´ Davídek (Přehlavičkování brankáře), 55´ Kabíček V. (Placka k pravé tyči), 59´ Trnobranský (Placka k levé tyči), 67´ Prchlík (Penalta), 75. Prchlík (Nějaká šmudla)

 

Kdybyste se mě zeptali na největšího srdcaře sedlecko-prčického fotbalu, měl bych hned několik adeptů. Po tomto víkendu, ale jednoznačně volím Honzu Ryšavého. Právě on, a střelecká potence našich útočníků, jsou hlavními důvody pohádkového výsledku ze zápasu proti Zvole.

Věci z kabiny by se neměly dostávat na veřejnost, ale pro jednou si neodpustím přesnou citaci z předzápasové přípravy:

Čížek: „Alex Gajdasz nedorazí. Má problémy s dopravou.“

Kaňka: „Remeš by měl dorazit, ale není to jisté.“

Čížek: „Dědku, cítíš se na to?“

Ryšavý: „No, radši ne. Je to rok, co jsem se oddělal na vedlejším.“

Trnobranský: „V tom případě si tam stoupnu já. Dědku, budou mi Tvoje rukavice?“

Čížek: „Vypadá to, že Wayne je jediná varianta.“

Ryšavý: „Než aby do brány lezl Wayne, to tam radši půjdu já.“

 ….. Dámy a pánové tady se netleská, tady se smeká!

 

Do utkání samotného jsme vstoupili tak nějak na půl. Byli jsme určitě lepším týmem, ale nedařilo se nám dotahovat akce do zakončení a nevyvarovali jsme se ani několika okének v obrané fázi. Právě naše ztráty před vápnem soupeře znamenaly pro Zvole dobré příležitosti k rychlým brejkům, kdy nás Honza v bráně neskutečně podržel. Naštěstí se zadařilo ve 31. minutě. Prchlík si na lajně pohrál s exligistou Gabrielem, který do něj následně nekompromisně zezadu zajel a tak se kopala penalta. Sám faulovaný si poradil a skóre se poprvé měnilo - 1:0. Hned o tři minuty později si Davídek naběhl na přetažený centr a zleva vrátil balon do ohně. Tam již úřadoval Trnobranského střelecký instinkt a bylo to rázem 2:0. Na příjemných 3:0 zvýšil, po krásné fotbalové kombinaci na levé straně mezi Kaňkou a Všetečkou, druhý jmenovaný. Od inkasování nás těsně před poločasem zachránil efektním zákrokem Ryšavý, který vytáhl pod břevno mířící střelu z přímého kopu.

Vstupy do druhých poločasů nemáme ideální a tak jsme si v kabině připomínali nutnost nic nepodcenit a nevrátit Zvole do zápasu nějakou zbytečnou chybou. Nejlepším prostředkem pro tento záměr budiž přístup Michala Davídka, který si v 54. minutě naskočil na centr Račka a i přes gólmana uklidil míč po čtvrté do sítě – 4:0. Tento moment nás definitivně uklidnil a tak jsme se soustředili na držení míče. Po jedné z kombinací ve středu hřiště si Václav Kabíček vtipně narazil s Trnobranským a sám před brankářem zachoval chladnou hlavu – 5:0. V 59. minutě potáhl krásně míč po levé straně Všetečka a předložil pod sebe na velké vápno Trnobranskému. Ten se málo vídanou kličkou zbavil stopera a s přehledem levačkou zvýšil na 6:0. Zápas začal dostávat exhibiční nádech, který podtrhlo tak trochu cirkusové vystoupení zvolského stopera z 67. minuty. Ten lehkovážně přebíral přihrávku od brankáře a přišel o míč v souboji s dotírajícím Davídkem. Následně se nejen dožadoval faulu na svou osobu, ale zároveň lapil mičudu poněkud neuměle do rukou. Rozhodčí Ratajová mu na jeho etudu neskočila a nařídila penaltu. K té se, bůhví proč, postavil opět Prchlík a zvýšil na 7:0. Finálních 8:0 stanovil takovou střelkou opět Prchlík, který tak dokonal svůj hattrick. Gratulujeme.

 

V tabulce jsme si bodovým ziskem z posledních zápasů polepšili již na 3. místo a už vyhlížíme výjezd na hřiště čtvrtých Jevan, které jsou za námi pouze o skóre. Zápas se uskuteční v sobotu v 15:30.