Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Jevany - TJ Sokol Sedlec-Prčice A 2:1 (2:1)

V utkání o třetí místo v tabulce jsme tahali za kratší konec lana a domácí se tak na rozdíl od nás dostali k čelu tabulky.

Sestava: Gajdasz - Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kobliha - Raček, Kabíček V., Všetečka, Kaňka - Prchlík - Davídek
 
Střídali: Trnobranský, Pištěk T.
 
Branka: Prchlík
 
Připraveni: Muller, Rataj, Kubát, Bouška
 
Úvod utkání se hrál mezi šestnáctkami, ale zdálo se, že více ze hry máme my. Domácí se dostávali na naši polovinu jednoduchými nákopy, se kterými jsme si ovšem ve většině případů věděli rady. Jenomže převaha byla pouze platonická, když jsme z ní vytěžili pouze nepřesnou střelu Koblihy a šanci Všetečky, kterou lapil domácí gólman. A tak udeřili domácí, když si na centr z přímého kopu naskočil domácí útočník a zakončil přesně. A za pár minut domácí udeřili znovu, když středem hřiště projel jako nůž máslem domácí záložník a po pěkné individuální šanci nezaváhal ani před Gajdaszem a domácí tak vedli 2:0. Domácí měli i další šance, ale ty už do konce poločasu nedali a tak jsme vlastně z ničeho snížili. Po vhazovaném autu doskákal míč do jevanského vápna, tam doběhl Davídek, z brankové čáry předložil nabíhajícímu Prchlíkovi a ten zakončoval přesně. A těsně před poločasem mohlo být srovnáno, když domácí hráč poslal střílenou malou domů svému brankáři, ten míč lapil do rukou a kopal se nepřímý volný kop. Ten ovšem poslal Prchlík těsně vedle.
 
Ve druhém poločase se už více bojovalo než hrálo. Domácí se snažili využít rychlostních předpokladů svých hráčů v útočné fázi a vypracovali si řadu dobrých příležitostí ke skórování. Jenomže nic nedali, branku netrefovali a tak jsme mohli několikrát zahrozit i my. Davídek potáhl míč po straně, dostal se k brankové čáře, předložil Prchlíkovi, ale ten ostrou přihrávku netrefil dobře a míč skončil v náručí gólmana. Stejně pochodil i ze strany postupující Všetečka, který pouze vyprášil rukavice domácího brankáře. Do konce zápasu se tedy již gólově neurodilo a tak se domácí radovali z výhry.
 
K utkání si dovolím pouze osobní poznámku - subjektivně byli Jevany nejlepším týmem, se kterým jsme se doposud v soutěži setkali a tak nerozumím tomu, proč výsledný fotbalový dojem kazí vystupování rozhodčího, který nás od 70. minuty v podstatě nepustil na polovinu domácích. Otočené fauly, výhody pouze pro domácí tým, tolerování zdržování hry domácích, žádné nastavení, ofsajdy jen na naší straně a zkažený zbytek soboty. Vrcholem dne bylo úsměvné vystupování asistenta rozhodčího č. 1, který se snažil posadit náš realizační tým a střídající hráče na lavičku (celkem 9 lidí) na nevyhovující lavičku, kam se vešlo sotva 5 kousků s tím, že má stát pouze jedna osoba. Trochu se přitom zapomněl podívat na lavičku domácích, kde na lavici neseděl vůbec nikdo. Haha.
 
Příští týden přivítáme doma tým Jesenice, se kterými hrajeme v neděli již od 14:00.