Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - Slavia Jesenice 2:3p (1:0)

Vyrovnané utkání, kterému remíza po konci utkání odpovídala, ve kterém jsme brali pouze bod. Na penalty šlo 10 střelců z obou stran především díky bravůrním výkonům brankářů.

Sestava: Gajdasz - Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kobliha - Raček, Kabíček V., Prchlík, Všetečka, Kaňka - Davídek
 
Připraveni: Ryšavý, Kubát
 
Branky: Davídek 2x
 
V úvodu jsme mohli jít hned do vedení, když na půce přistrčil Všetečka Davídkovi, ten se prohnal kolem stoperů, ale jeho křížnou střelu po samostatném úniku Detko lapil. Poté zahrozili i hosté, ale dvakrát z dobrých pozic netrefili branku. Hrálo se vyrovnaně, ale fotbalově, kombinačně, oba týmy chtěli vyhrát a tak o šance nebylo nouze. V brankách ale zářili oba gólmani a tak i z dobrých šancí to měli útoční hráči velice těžké. Přesto se nám podařilo ve 30. minutě skórovat, když před vápnem přešel přes svého strážce Davídek a poté prostřelil padajícího Detka. Hosté pak měli také gólovku, jenomže perfektním zákrokem jí zmařil dobíhající Sedláček. A tak jsme mohli dvakrát navýšit rozdíl ve skóre i my, jenomže Prchlík trestuhodně selhal po skvělém centru Kaňky a Kabíček si neporadil se svou šancí po brejkové situaci.
 
Ve druhém poločase už se spíše bojovalo, ale přesto byly k vidění pohledné útočné akce na obou stranách. V 60. minutě hosté srovnali, když odražený míč z rohu poslal do naší sítě utěšenou ranou zpoza vápna hostující stoper. A bylo nám ještě hůř, když jsme nepohlídali na lajně se rozbíhajícího útočníka Jesenice, který si pohodlně došel až do vápna a zakončil přesně. Nic jsme ale nevzdali a hned za tři minuty srovnal Davídek z penalty po faulu na Prchlíka. Na obou stranách pak byly vidět ještě dvě gólovky, nicméně hosté jednou přestřelili a pak je vychytal Gajdasz a my jsme přestřelili Davídkem a nezakončili dobře Všetečkou. A tak zápas skončil remízou, která odpovídala průběhu hry, kdy ani jeden z týmů neměl výrazně navrch.
 
V penaltách se zaskvěli oba gólmani, když donutili kopat 10 hráčů na každé straně. Úspěšnější byli nakonec hosté.
 
Příští týden jedeme v sobotu do Říčan, dalšího celku z popředí tabulky