Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - Tatran Sedlčany B 1:0 (1:0)

V posledním utkání podzimní sezóny jsme na domácí půdě přivítali sousedy ze Sedlčan, kteří k nám měli blízko jak zeměpisně, tak tabulkově, když jsme se před utkáním v podstatě dělili o třetí příčku v tabulce.

 
 
Sestava: Gajdasz - Tvrdý, Kabíček J., Sedláček, Kaňka - Raček, Pištěk, Kabíček V., Všetečka - Prchlík, Davídek
 
Střídali: Trnobranský, Ryšavý, Rataj
 
Připraveni: Muller, Kubát
 
Branka: Všetečka
 
Utkání odpovídalo postavení týmů v tabulce - kvalitní fotbal, boj o každý metr hřiště, dobré výkony brankářů. Navíc se hrálo místní derby, což přineslo řadu emotivních chvil v průběhu celého utkání. Po úvodních 10 minutách se zdálo, že mají více ze hry Sedlčanští a také z toho pramenili dvě obrovské šance. Nicméně oba střelci na malém vápně zklamali a vůbec netrefili branku. Spolu s jedovkou, se kterou si ovšem Gajdasz poradil, tak byli plodnější Sedlčany. Nám se celkem dařilo přecházet do rychlých protiútoků, ale finální fáze byla slabá a nepřesná. Dá se asi vypíchnout hlavička Pištěka po rohu Račka a zakončení stejného hráče z perfektní fotbalové akce po zemi, kdy si nejprve narazil na polovině hřiště s Prchlíkem a následně střílí z vápna na gólmana. Ten ovšem bravůrně vyráží na roh. Před poločasovým hvizdem se nám ale povedla parádní akce. Martin Raček jde kdopat rohový kop, po cestě si zavolá kapitána Prchlíka, sdělí mu geniální vizi, ať rozehrají roh nakrátko a jak to Martin vymyslel, tak to bylo. Prchlík se obtočil kolem svého hráče, poslal oblouček do vápna, kde byl připravený Všetečka a hlavou v malém vápně neměl problém trefit branku.
 
Do druhého poločasu nastoupil místo střelce Všetečky Kobliha, který byl rád, že střídal, protože vítězná sestava se nemění a nakonec jsme byli rádi všichni. Druhý poločas jsme začali velmi dobře, aktivně a fotbalově. Nicméně z řady pološancí jsme nakonec vyprodukovali pouze střelu Prchlíka, která byla pro gólmana lahůdkou. V 65. minutě předvedl parádní individuální akci proti dvěma protihráčům na straně Kaňka a vysloužil si tak potlesk našich ultras. Poté ale máme štěstí, když nás soupeř na vápně vykombinoval, náš gólman byl také v souboji ven z branky a sedlčanským se podařilo vystřelit. Nicméně na brankové čáře se zjevil Jarda Kabíček, který míč mířící do branky odpálil do bezpečí. V 72 minutě se vysunul s vybojovaným balónem na půlce stoper Sedláček, postupuje v rychlosti dopředu, v náběhu uvidí Davídka a posílá na něj střílenou přihrávku. Míč může ještě zasáhnout Prchlík, ale nezištně pouští na Davídka, který se tak dostane do samostatného úniku, který ovšem likviduje bravůrním zákrokem Dřevojan. Za pár minut převzal ve středu pole míč Vašek Kabíček, viděl že brankář Sedlčan je poněkud ven z branky a proto vypustil majestátní, dalekonosnou pumelici. Bohužel tato střela našla svůj cíl metr nad brankou. Poté mají šanci i hosté, ale kočičím skokem k levé tyči zachraňuje Gajdasz. V 80 minutě přebírá Tvrdý míč nahrávku od Kabíčka a po radě Račka postupuje kupředu mezi dva obránce, ale celou perfektní akci zkazil centrem mimo dosah jakéhokoliv spoluhráče. V 84 minutě pro zranění střídá brankář Gajdasz a nastupuje srdcař a legenda klubu Ryšavý, který spolu s tímto zápasem vychytal třetí nulu ve třetím utkání co nastoupil. Poté už jsme utkání odehráli takticky a na výsledek už zbytek utkání neměl vliv.
 
Zápas, kde nebylo nouze o emoce, dobrý fotbal a boj od 1. do 90. minuty tak skončil naší výhrou. Vypíchnout bychom měli ještě tři vyhrané hlavy střídajícího Koblihy, který se ještě zavázal že zhubne aby ho útočníci tolik neobehrávali.
 
Výhrou jsme se dostali na 3. místo v tabulce, což je pro náš značně omlazený tým skvělý výsledek. Za něj se sluší poděkovat našim skvělým fanouškům, kteří chodí za každého počasí, když se daří i když se nedaří a ještě připraví skvělé občerstvení. Od 4. kola jsme hráli velice dobrý fotbal, spolehnutí bylo na všechny hráče v týmu a to včetně střídajících, zkrátka super podzim.
 
Těšíme se na jarní část sezóny, která startuje na konci března. Přípravu začneme prvním tréninkem 1. února a o přípravných utkáních budeme včas informovat.