Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Hodnocení podzimu TJ S-P

Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice v podzimní části soutěže 2018-2019.

   Vážení přátelé fotbalu z Sedleckoprčického ďolíčku dovolte ,abych zhodnotil vystoupení našich fotbalistů.Naše týmy zakončili podzimní sezonu 2018/19 ,posezením s trenéry (dokopná) a bilancovali co bylo dobře a nebo špatně.                                                                          

 

Minipřípravka:

Trenér: Jan Špaček

  Družstvo minipřípravky zatím nezasahuje do žádných soutěží,s o to větším zápalem,se ale na ně připravuje .Malí žáčci se věnují hlavně základům

fotbalové abecedy formou her a samozřejmě se učí i pravidla hry. Od října trénují v tělocvičně Z.Š.

 

 

   Přípravka: U-8 trenéři J.Dolejší a P.Košař: Tým hraje OP 5+1

Připravka nastoupila do podzimní  části s mladými hráči .Hned první zápas ukázal ,že tento tým našich benjamínků  se můžou měřit s každým týmem.Jediné zaváhání bylo v zápase s Bystřicí, kdy prohráli.Jinak  v podzimní sezoně dokazovali svoji výkonnost a zápas od zápasu sbírali body, mladši hráči Adam Chocholoušek a Matěj Jankovský  sbirali zkušenosti  z fotbalu.

Střelci: Matyáš Mařík -36branek., Petr Dušek-17 ., Štěpán Bartoš-15., Daniel Rejholec-13,Tomáš Mareček -12, Michal Dvořák-6, Daniel Zoul -3,. Po podzimní časti se soutěž rozděli  na dvě tabulky ,kdy se bude hrát o přeborníka okresu a o udržení.

 

    Mladší žáci: U-12  Trenéři:Julius Molnár,Pavel Kabíček ,Okresní přebor 7+1

 

Podzimní část sezony můžeme hodnotit jako velice povedenou. Mladším žákům se podařilo vyhrát svoji skupinu bez jediné porážky. Sešel se velice silný ročník a je vidět, že kluci fotbalem žijí a baví je. Z pozice trenérů jsme velice spokojeni s výkonem celého mužstva. Doufáme, že v těchto výkonech budou pokračovat i na jaře a fotbalem se budou bavit co nejdéle.Po podzimní časti se soutěž rozděli  na dvě tabulky ,kdy se bude hrát o přeborníka okresu a o udržení.

Střelci: Jaroslav Budějský -branek 31, Leon Molnár -19., Matěj Lukáš-15,

             Petr Chocholoušek-4, Vojtěch Mareček-3, Daniel Šimák-3, Jeroným Stibor-2,

             Václav Podzimek,Alex Balog , Matyáš Mařík,Daniel Kotlár ,Matěj Skalicky-1

 

   Starší žáci U-15  Trenéři Lukáš Tvrdý a Pavel Kobliha , Okresní přebor Přibram

 

Začátek podzimní sezony byl trochu hektický, kdy se na poslední chvíli řešila trenérská otázka a docházka na tréninky byla vlivem dovolených poloviční. Do prvního zápasu se však všechno urovnalo i za vydatné pomoci trenérů mladších žáků Pavla Kabíčka a Juliuse Molnára. Tímto jim děkujeme nejen za výpomoc, ale i za perfektní spolupráci během celého podzimu. V průběhu sezóny se tým starších žáků ustálil na 12 hráčích. Při zápasech se k týmu vždy připojili čtyři stabilní posily z mladších žáků. Do minimálně jednoho zápasu pak zasáhlo dalších pět hráčů.

 

Během sezóny jsme se utkávali s týmy z okresu Příbram, kdy jsme s každým soupeřem hráli dvakrát, jednou doma a jednou venku. Ze čtrnácti zápasů jsme nasbírali 32 bodů při skóre 67:21. V tabulce skupiny B jsme tak skončili druzí za suverénem z Nového Knína, se kterým jsme zaznamenali naše jediné dvě prohry. Za podzimní část tak chceme všem hráčům poděkovat. Především za přístup k zápasům a snahu plnit trenérské pokyny. Podzim ale také ukázal některé nedostatky. Při zimní přestávce bude čas na nich zapracovat. Těšíme se tak již na zimní přípravu v tělocvičně a jarní soustředění na Mozolově.

Střelci:Gabriel Szomszi,Leon Molnár,Jaroslav Budějský-10branek,Vojtěch Novák ,Marek Buk,Matěj Lukáš -7,Ant.Koudela,Tibor Tokár,Jan Kabíček-4, Jakub Stibor-3, David Kolář-2,

Kevin Plachetka -1

 

  Dorost : U-19. I.A.třida. Trenéři: JanVodňanský,as.Jaroslav Mařinec

Pro  většinu kluků byl přechod mezi dorostence dost obtížný. Podařilo se nám do mužstva zapracovat kluky ze starších žáků, kteří určitě svými výkony nezůstali za očekáváním. Co nás mrzí, je docházka některých jedinců.Přínos pro tým byl příchod V.Kabíčka z Benešova ,který pozvedl hráče a hlavně v domácích zápasech jsme naplno bodovali.

Střelci: Ondřej Šutorka-9branek, Václav Kabíček-6, Marek Kaprál-5, Marek Kaňka,Jakub Kosík,Petr Pech-2,Filip Pech,Lukáš Dohnal,Štěpán Hůzl, -1

 

   „B- mužstvo:  hrající  III.tř odd.B . Trenéři:Jaroslav Mařinec,Ladislav Švagr

 

Do podzimní části-tým nevstoupil vubec dobře! Byla znát absence  několika hráču,a treninkové docházky byly žalostné!Během soutěže se vše zlepšovalo a začalo se dařit hlavně ke konci a to by nebylo bez hráču z A-mužstva a Dorostu.Doufáme ze jaro přinese lepší výsledky a stabilizaci kádru.

Střelci: Petr Kubát-11branek, Ondřej Šutorka-3, Milan Lukáš,Jaroslav Kabíček,Jan Nemeth,Zb.Sova-2,David Kubát,Jan Rataj, Filip Müller,Tomáš Kymla,Filip Mára,Karel Mára ,St.Boubalík-1.

 

 

V našem výčtu nemůžeme samozřejmě opomenout na internacionály  ,kteří se schází celoročně dvakrát v týdnu a při  mistrovských zápasech plní roli pořadatelů .

 DĚKUJEME.

                                                                                                                                                                A mužstvo, I.B.třídu Středočeského kraje

 

A-mužstvo: Představme nejprve realizační tým:Trenér :Miroslav Čížek, Vedoucí mužstva je Václav Davídek a  Milan Kanka ,asistent  a hlasatel v jedné osobě-Petr Jelen,

trenér brankářů Jan Ryšavý.

Pro podzimní část nové sezóny jsme zaznamenali jak v hráčském, tak realizačním kádru několik změn. V tom realizačním posílil vedení mužstva Milan Kaňka, v tom hráčském navrátilci z Benešova Václav Kabíček, resp. ze Sedlčan Zdeněk Všetečka. Do kádru se také trvale zapojil dorostenec Marek Kaňka a všichni tři znamenali značný posun v kvalitě naší hry. Na počátku soutěže jsme se potýkali s postem gólmana,  do divizních Sedlčan odešel Filip Dřevojan , sezonu začal chytat dorostenec Michal Remeš a  na jeden zápas byl zapůjčen z FC Písek  Lukáš Varyš ,a po dlouhých jednánch Milana Kaňky a Karla Pištěka  s majitelem klubu se povedlo přivést Alexe Gajdasze z Českého Brodu.(hostováni do31.12.2018).Budeme usilovat o jeho působení v našem klubu i pro jarní část. Po nevýrazném začátku jsme právě od čtvrtého kola předváděli dobré výkony, které byly korunovány bodovým ziskem. Předváděli jsme povětšinou kombinační hru s důrazem na útočnou fázi, však nám také patří druhá příčka ve vstřelených gólech. Ve velmi vyrovanané soutěži nám nakonec patří 3. příčka se ztrátou 4 bodů na čelo tabulky, ale mám také pouze 5 bodů náskoku na 10 místo. Střelecky je nutné vyzdvihnout 13ti gólového Mariana Prchlíka a stálici ve střelecké tabulce Michala Davídka, jenž zaznamenl 8 branek. Velký podíl na pódiovém umístění nese trenér MIroslav Čížek, který mužstvo v tréninku velmi kvalitně připravoval a v zápasech také velice dobře a takticky řídil. Nutno také zmínit přínos gólmana Jana Ryšavého, který se po těžkém zranění kolene vrátil do tréninkového procesu a oproti všem předpokladům nám dokonce vychytal dvě výhry i v mistrovských utkáních, korunovaných neinkasovanou brankou. Velkým plusem celé podzimní části je také tréninková účast hráčů, kdy jsme po několika hubenějších letech nezaznamenali žádný výpadek z tréninkového cyklu.Bronzová pozice je pro náš omlazený tým velkou vzpruhou a jsme rádi, že i na jaře můžeme hrát o nejvyšší příčky - věříme, že v zimní přestávce kvalitně potrénujeme, zapracujeme na nedostatcích a mužstva z čela tabulky budeme prohánět až do konce.

Střelci: Marian Prchlík 13br.(10ŽK), Michal Davídek-8,Tomáš Pištěk-4,

Jakub Trnobranský,Zdeněk Všetečka-2, Marek Kaňka,Martin Raček,Václav Kabíček Jaroslav Kabíček, Petr Kubát-1

 

 

Přípravné zápasy :       Soustředění Kácov 20.2-23.2.2019

                                    FC Sellier & Bellot Vlašim B  23.2. UMT Vlašim

                                    SK Nový Knín                            2.3. UMT Sedlčany

                                    SK Olbramovice                         9.3. UMT Votice

                                    Meteor Tábor                            16.3. UMT Votice

 

 24.3. 2019 začína jarní část soutěže ,kdy v neděli od 15:00 přivítáme lídra soutěže

                   mužstvo Sokol Teplýšovice

 

Všem hráčům ,fukcionářům ,správě areálu patří poděkování za reprezentaci klubu i Města Sedlec-Prčice.

 

Poděkování též rodičům našich nadějí za spolupráci  a   SDH Sedlec za pořadatelskou službu při zápasech dospělích.

 

Do nového roku přeji ,hodně zdraví a štěstí , krásný nový rok 2019.

 

Sekretář klubu: Tělovýchovná jednota SOKOL Sedlec-Prčice z.s.

 

                                               Karel Pištěk

 

Již po osmé Vložení tradiční šupiny do středového kruhu: 24.12 od 12:00

 

Stále probíha anketa FOTBALISTA ROKU 2018, kupony k dispozici u J.Černohorského nebo na www.tj-sedlec-prčice.cz

 

   Tabulka mužstev po podzimní části:

 

mužstvo

soutěž

pořadí

zápasy

výhry

remíza

prohry

skore

body

P+

P-

Muži A

I.B.třída

3,

.

13

8

0

5

35:18

24

2

2

Muži B

III.třída

12.

13

5

0

8

29:33

15

0

0

Dorost

I.A.třída

10.

12

5

0

7

29:47

15

0

0

Starší žáci

Okr.přebor

2.

14

10

2

2

67:21

32

0

0

Mladší žáci

Okr.přebor

1.

11

10

1

0

87:14

31

0

0

Přípravka

Okr.přebor

 

11

10

0

1

102:26

 

 

 

 

 

            U připravek se UMÍSTĚNÍ  nezveřejnují.