Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Stavba Barták

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Truhlářství Ryšavý

K Brewery Trade, a.s.

Okna.EU

Karel Raček

Hospoda u Škrpálu

Zemní Práce Hošna

R-D ateliér Michal Dohnal

Jaroslav Novák, topení, voda, plyn.

Lumial Kosova Hora

Cinogroup s.r.o.

Truhlářství Martin Hájek

Jiří Dolejší
elektro

WIFCOM

Kovolak s.r.o, Ledeč nad Sázavou

Halex-Schauenberg, ocelové stavby s.r.o. Příbram

Střechy Vaníček s.r.o. Tábor

Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

FOTBALISTA ROKU 2018

Vyhodnocení XXXIII.ročníku klubové ankety  

 

Do ankety přispělo celkem 72 příznivců fotbalu a hráčů v Sedlci-Prčici a okolí, což představuje 648 přidělených bodů.                                                                                                                               

Pořadí

Jméno a přijmení

1.místo

 5.bodů

2.místo

3.body

3.místo

1.bod

Celkem

bodů

 

1.

MARIÁN PRCHLÍK

33

16

8

221

2.

Ing.TOMÁŠ PIŠTĚK

14

20

7

137

3.

Ing.MILAN SEDLÁČEK

13

10

17

112

4.

Jaroslav Kabíček

7

7

12

68

5.

Ing.Michal Davídek

4

4

6

38

6.

 Martin Raček

0

7

8

26

7.

Zdeněk Všetečka

0

3

3

12

8.-9.

Jan Hudák

1

1

0

8

8.-9.

Martin Tvrdý

0

2

2

8

10.

Jan Ryšavý

0

1

1

4

11.-13

Jan Neméth

0

1

0

3

 

Václav Mařík

0

1

0

3

 

Václav Kabíček

0

0

3

3

14.

Marek Kaňka

0

0

2

2

15.-17.

Zbyněk Sova

0

0

1

1

 

Richard Křížek

0

0

1

1

 

Zbyněk Dařena

0

0

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                  

MLÁDEŽNICKÝ FOTBALISTA ROKU 2018   

 

 

Přípravka              1- Matyáš Mařík

                            2- Daniel Rejholec,Štěpán Bartoš

                             3- Tomáš Mareček

 

Mladší žáci – 1- Jaroslav Budějský

                      2- Leon Molnár

                           3- Matěj Lukáš, Daniel Šimák

Starší žáci  –  1- Jan Kabíček

                        2 -Gabriel Szomszi

                            3- Vojtěch Novák

 

Dorost- 1- Michal Remeš

             2- Václav Kabíček

              3- Marek Kaňka

   

Navrhnuto trenéry  mládežnických mužstev.