Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Velká Dobrá - TJ Sedlec-Prčice 1:0 (1:0)

V utkání jsme dojeli na neproměňování šancí. Slabá koncovka v pěti jasných gólových příležitostech nás připravila o body, nicméně i výkon zaostával za našimi možnostmi. Domácím tak stačila jedna povedená akce z kraje utkání na tři body.

 
 
Sestava: Nerad - Kabíček J., Sedláček, Rataj, Kaňka - Raček, Kabíček V., Pištěk, Kabíček T. - Prchlík, Davídek
 
Střídali: Všetečka
 
Připraven: Tvrdý, Bouška
 
Úvod naznačoval vyrovnané utkání, domácí hráli jednoduchý fotbal po křídlech s centry do vápna a my jsme se tomu přizpůsobili. Ve čtvrté minutě domácí vykombinovali naši pravou stranu, domácí záložník si chytrou kličkou poradil ve vápně a jeho střílený přízemní centr se po dvou šťastných odrazech dostal až do naší branky. Domácí ze svého vedení dále těžili, měli i další pološance, hrozili i z rohových kopů, nicméně v koncovce už úspěšní nebyli. Po dvacáté minutě jsme převzali otěže utkání my a do konce poločasu se dostali do čtyř super příležitostí ke skórování. První spálil Davídek, když mu do vápna přiťukl Tomáš Pištěk, ale sám před brankářem přestřelil. Poté spálil opět Davídek loženku po přihrávce Prchlíka, ale svůj projektil namířil vedle branky. A do třetice se Davídek uvolnil na kraji vápna, ale jeho ostrou ránu zpacifikoval domácí gólman. Na konci poločasu ještě postupoval středem hřiště Václav Kabíček, předložil do šance míč Pištěkovi, ten ale v záklonu přestřelil.
 
Po přestávce se domácí soustředili na údržbu hubeného vedení a my jsme si s jejich odkopávanou nedokázali poradit. Šance jsme ale měli. Jenže ani slabé střely Račka a Všetečky z dobrých pozic neuspěly. Rozhodnutí tak mohlo přijít v 85. minutě, kdy centroval Všetečka, v pádu hlavičkoval dobře Tomáš Kabíček, hlavičku brankář vyrazil k Davídkovi, jenž ale z dvou metrů trefil pouze tyč odkryté branky. Domácí sice měli své příležitosti pramenící z naší snahy útočit, ale také se neprosadili a tak utkání rozhodla čtvrtá minuta utkání.
 
Horší tým jsme určitě nebyli, nicméně bez branek se body uhrát nedají. Příští utkání hrajeme doma s Jílovištěm, ve kterém budeme chtít tento neúspěch odčinit.