Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Jak se daří Béčku I. (19/20)

Souhrn prvních 4 kol III. Třídy sk. B

Po loňském 9. místě ve III. třídě Příbramského okresu si náš B tým vytkl za cíl hrát v nové sezoně na špičce tabulky. Po celkem úspěšné přípravě se tým pustil do ostrých mistrovských zápasů 24. 8. na venkovním hřišti.

 

 I. Kolo: TJ Sokol Nová ves pod Pleší B – TJ Sokol Sedlec- Prčice B 6:2 (3:1)

Sestava: Dařena (K) – Müller Filip, Lukáš, Křížek, Mára Filip – Trnobranský, Kabíček Pavel, Seidel, Kubát – Müller Pavel – Boubalík

Střídali: Kabíček Messi, Pech, Nemeth, Šutorka, Molnár

Góly: Boubalík, Šutorka

První mistrák byl z naší strany absolutní propadák. Většina z nás nastoupila jako by byla ještě na prázdninách a že se soutěž rozehraje tak nějak sama. Otřesné bránění celého týmu, v kombinaci s malým pohybem, mělo za následek 6 inkanovaných gólů, z nichž 4 přišly po hrubých chybách ze středu hřiště. Za zmínku z tohoto zápasu stojí 4 góly útočníka Sabona, z jehož důrazem jsme si nevěděli rady.

 

II. Kolo: TJ Sokol Sedlec- Prčice B – TJ Vltavan Borotice 8:1 (3:1)

Sestava: Dařena (K) – Trnobranský, Seidel, Křížek, Tvrdý – Boubalík, Kabíček Pavel, Hudák, Kubát – Müller Pavel – Mára Karel

Střídali: Sova, Pech, Kabíček Messi

Góly: Kubát 4, Sova 2, Kabíček Pavel, Mára

Úkol do prvního domácího zápasu zněl jasně: Utáhnout defenzivu. To se po několika personálních i organizačních změnách podařilo. Inkasovaná branka pramenila z jediné gólové situace, do které se borotičtí, kromě pár střel z cca 25 metrů, dostali. Vepředu se naopak velmi dařilo Petrovi Kubátovi, který svými 4 brankami prakticky sám rozhodl o naší výhře. Skóre soupeře obtěžkali ještě Mára s Kabíčkem a v závěru také pohotový Sova, který si vychutnal utaveného obránce, kterého mu na hřišti nechal právě Petr Kubát.

 

III. Kolo: SK Velká Lečice – TJ Sokol Sedlec- Prčice B 0:5 (0:2)

Sestava: Dařena (K) – Trnobranský, Seidel, Křížek, Sova – Nemeth, Boubalík, Hudák, Kubát – Lukáš – Šutorka

Střídali: Mára, Hůzl, Kabíček Messi

Góly: Boubalík 2, Šutorka, Kubát, Müller Pavel

V podobném trendu jsme pokračovali i o týden později na hřišti Velké Lečice. Spolehlivá práce dozadu a rychlé výpady do obrany soupeře znamenali pohodové vítězství. Nutno ale přiznat, že se nám podařilo v první půli zahodit několik dalších tutovek a do kabin jsme šli poněkud nervózní. Druhou půli jsme ovšem, i proti lečickému svahu, podali přesvědčivý výkon a soupeře prakticky do ničeho nepustili. Pochvala míří určitě ke všem úspěšným střelcům. Především Müllerova pumelice z přímého kopu byla něčím, co se na lokálních fotbalových luzích a hájích často nevidí.

 

IV. Kolo: TJ Sokol Sedlec- Prčice B – SK Nový Knín B 3:0 (Kontumace)

Knínské béčko ve IV. Kole nebylo schopno dát dohromady alespoň minimální počet hráčů. Zápas byl tudíž kontumován v náš prospěch.

 

Závěrem

Po čtyřech kolech máme tedy na kontě 9 bodů při skóre 18:7, což stačí na průběžné 3. místo v tabulce. Příští 4 kola budou tak trochu jako na houpačce, protože se utkáme s prvními dvěma celky (Nečín – 1. místo, 12 b.; Jesenice – 2. místo, 10 b.) a dvěma posledními (Dublovice – 13. místo, 3 b.; Prostřední Lhota – 14 místo, 0 b.).