Elektroprof a.s. Tábor

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sokol Klecany - TJ Sedlec-Prčice 2:0 (0:0)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Klecan, jejichž mužstvo se od prvních kol pohybuje v popředí tabulky. Chtěli jsme potvrdit zlepšené výkony a šest bodů z posledních dvou utkání, ani jedno se nám však nepodařilo.

Sestava: Nerad - Tvrdý, Rataj, Sedláček, Kabíček J. - Raček, Kabíček V., Pištěk, Kaňka - Prchlík - Hájek

Střídali: Kabíček T., Všetečka

Připraveni: Kobliha, Molnár, Ryšavý, Muller

Od úvodního hvizdu byly domácí lepším týmem, lépe se pohybovali a měli míč častěji na svých kopačkách. Náš taktický plán vyrážet do rychlých protiútoků po získání balonu narážel na naší nepřesnost v přechodové fázi. Bohužel jsme se však dopouštěli nepřesností také v obranné fázi a proto se domácí poměrně snadno dostávali do zakončení. Nerozhodný stav tak držel pouze díky jistému výkonu stabilně dobře chytajícího Fandy Nerada v brance. Po odehrané půl hodině jsme se začali osmělovat také my, chyběl nám ale pohyb a důraz v rozhodujících chvílích a Martina Hájka hrajícího na hrotu jsme nechávali velmi často osamoceného. Největší šanci našeho týmu tak spálil Prchlík, který osamocen ve vápně z voleje vysoce přestřelil po dobře zahraném signálu z rohu. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas jsme začali opět bázlivě, za což jsme byli potrestáni v 56. minutě, kdy po závaru v našem vápně zakončil hlavou do odkryté branky domácí útočník. Hra se poté vyrovnala, nicméně veškeré naše šance končily na vápně soupeře a brankáře Klecan jsme tak v podstatě neprověřili. Nic na tom nezměnila ani červená karta domácího hráče v 75. minutě po druhém žlutém faulu. Domácí se semkli, nás nadále srážela nepřesnost. Pověstný hřebíček do naší rakve tak přidali domácí po laciné ztrátě u našeho rohového praporku v nastaveném čase. Utkání jsme tak zaslouženě prohráli 0:2.

V dalším utkání vyzveme na domácí půdě vedoucí tým tabulky, Viktorii Vestec. Hraje se v neděli od 16:00