Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Viktoria Vestec 1:3 (1:2)

V 9. kole I. A třídy středočeského kraje jsme doma přivítali Viktorii Vestec, která bojuje o přímé čelo tabulky. Soupeř to byl opravdu kvalitní a sportovně musíme uznat, že kvalitu měl větší než my a po zásluze si odvezl všechny body.

 
Sestava: Nerad - Kaňka, Sedláček, Rataj, Kabíček J. - Raček, Kabíček V., Pištěk, Hájek - Prchlík, Davídek
 
Střídali: Kabíček T.
 
Branka: Prchlík pen.
 
Připraveni: Kobliha, Muller, Molnár, Tvrdý, Remeš
 
Hosté, vedení bývalými ligovými hráči Notovným a Vidličkou, hráli kompaktně, dobře kombinačně a od začátku si vytvářeli tlak na naší obranu. Ta vydržela odolávat jen 9 minut, když se na vápně uvolnil vestecký útočník, kterému jsme dali příliš prostoru, vystřelil a od bránícího hráče se střela odrazila do protipohybu bezmocného Nerada. A hned za pár minut přidali druhý gól, když si na Vidličkův nadýchaný trestňák ze strany naskočil Hendrych a v dobré pozici si věděl rady. Hosté i nadále byli aktivnějším týmem, nicméně vyložené gólovky už si do poločasu nevypracovali. Odražené balóny obrana spolehlivě odvracela a co prošlo k bráně, to jistil Nerad. V útoku jsme ovšem nepodali ideální výkon, když jsme vyprodukovali jen dvě slabé střely mimo branku. Nicméně jiskru naděje jsme vykřesali těsně před poločasem, když si na straně dvakrát narazili Hájek s Davídkem, pronikající Hájek byl následně sražen ve vápně a pískala se penalta. Tu s jistotou proměnil kapitán Prchlík a tak se nám šlo do kabin přeci jen veseleji.
 
A mohlo nám být ještě lépe po prvních deseti minutách druhé půle, když jsme nastoupili odhodlaní s výsledkem něco udělat a hosté se nestačili bránit. Vestečtí trochu zalezli a my jsme měli tři dobré příležitosti na srovnání skóre. Jenomže Davídek svou šanci nedal, Rataj s Kabíčkem nedokázali doklepnout míč po rohu za brankovou čáru a super šanci poslal z okraje vápna Pištěk pouze doprostřed branky. Naší výbornou desetiminutovku tak zakončil na druhé straně Matysík, když trestný kop z hranice vápna poslal ostrou ranou k tyči. To nás poslalo do kolen a již jsme kolem hostů tak nějak běhali bez míče a ti, vědomi si náskoku nikam nespěchali, utkání se dohrávalo. Vyprodukovali jsme sice několik závarů, pološancí, ale gólové příležitosti to určitě nebyly. To hosté mohli dát ještě víc branek, jenomže místo střel z dobrých pozic volili další kombinaci a s tím si naše obrana poradila.
 
Nic naplat, potkali jsme lepšího soupeře a tak budeme potřebovat zabodovat příští týden, kdy hrajeme opět doma s Dynamem Nelahozeves. Hraje se v neděli již od 15:30.