Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - TJ Dynamo Nelahozeves 3:0 (2:0)

V příjemném podzimním babím létě jsme doma přivítali celek z Nelahozevse, který v posledních zápasech většinou bodoval, a tak nás nečekalo snadné utkání. Nicméně jsme si poradili velmi dobře a po jistém výkonu ve všech řadách jsme si zaslouženě uhráli tři body.

 
 
Sestava: Nerad - Kaňka, Sedláček, Rataj, Tvrdý - Raček, Kabíček V., Pištěk, Hájek - Prchlík, Davídek
 
Střídali: Kabíček T., Kabíček J., Kobliha, Všetečka
 
Branky: Prchlík 3x (2x pen.)
 
Na úvod se ukázali hosté, když předvedli asi jedinou fotbalovou akci za celé utkání. Stoper dal na středního záložníka, ten dal míč za obranu a hráč hostí postupoval z boku sám na gólmana Nerada, který byl ovšem z branky včas venku a pokus zneškodnil. Poté se již hosté spíše bránili a dopředu se dostávali jednoduše dlouhými balóny, na které ovšem naše obrana dobře reagovala a tak se nelahozevští do přímého ohrožení branky nedostali. Na druhé straně jsme mohli být úspěšní my, když se přes tři hráče probil do vápna Václav Kabíček, ale jeho nabídku před prázdnou branku nestihl zakončit Davídek a ani Hájek, který místo zakončení volil kličku a střelu do nohou obránce. Ve dvanácté minutě už jsme se ale prosadili, když nacvičenou souhru po rohovém kopu po ose Kaňka - Davídek, zakončil tečovanou střelou Prchlík na přední tyč. Poté měl ještě super šanci Hájek, když svým napadáním donutil hostujícího hráče k prachbídné malé domů, jenomže jeho klička brankáři skončila na nerovném terénu v náručí gólmana. I nadále jsme byli aktivnějším týmem, dobře pracovala záložní řada a vytvořili jsme si řadu nadějných příležitostí. Gól jsme ale dali až ve třicáté minutě, když se po souhře s Račkem dostal do vápna Prchlík a byl sražen. Sám penaltu precizně proměnil a tak jsme se mohli v klidu pokračovat ve své hře. Do konce poločasu ale zahrozili spíš hosté a to výhradně z dobře zahrávaných trestných kopů. Jenomže mířidla neměli vůbec dobře srovnané, nebo dobře zasáhl Nerad spolu se svými obránci.
 
Po pauze se obrázek nezměnil, my jsme hráli aktivně a hosté dopředu nic moc neukázali. Jejich aktivita končila daleko před vápnem a za poločas jsme zaznamenali asi jen dvě příležitosti opět po trestných kopech. To na druhé straně se jiskřilo, jenomže branku už jsme ze hry nedali. Nadějné příležitosti zmařili Raček s Prchlíkem a povedenou souhru pěti hráčů zakončil dobrou střelou Pištěk a ofsajdovým zakončením Prchlík. Po šedesáté minutě už jsme naše řady přesunuli spíše na naši polovinu a s přehledem jsme si hlídali vypracovaný náskok. Hosté se do naší obrany nedokázali dostat a tak v 80. minutě pečetil skóre opět Prchlík z penalty, když byla písknutá opět na jeho osobu po jasném faulu v pokutovém území. Zápas už se poté vyloženě dohrával a tak jsme si zaslouženě připsali do tabulky tři body.
 
Příští týden jedeme na hřiště SK Doksy, hraje se v sobotu od 15:30.