Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Jak se daří Béčku II. (19/20)

Souhrn V. – VIII. kola

Do druhé části sezony, kterou jsme si pracovně nazvali houpačka, jsme vstupovali na průběžném třetím místě. Co se nám v dalším průběhu podzimu povedlo a co ne, si můžete přečíst na následujících řádcích.

 

 V. Kolo: TJ Sokol Nečín – TJ Sokol Sedlec- Prčice B 3:1 (1:0)

Sestava: Remeš – Trnobranský, Seidel, Křížek, Sova – Nemeth, Hudák, Boubalík, Kubát – Lukáš (K) – Šutorka

Střídali: Müller Filip, Pech, Kabíček Messi

Gól: Šutorka

Výjezd k prvnímu týmu tabulky přinesl opravdu vyrovnaný průběh zápasu v poli. V pokutových územích se ale projevila zkušenost nečínských. Domácí hráli na jednoho urostlého útočníka (jehož auty na 20 metrů se v podstatě rovnaly trestným kopům) a rychlá křídla na obou stranách. 3 inkasované góly do naší sítě se dají shrnout jednoduše: Dlouhý aut do vápna, rohový kop a šibenice z trestného kopu před vápnem. Za nás, kromě pěkného gólu Ondry Šutorky, mohli skórovat ještě Trnobranský a Lukáš. Své šance ovšem nevyužili.

 

VI. Kolo: TJ Sokol Dublovice B – TJ Sokol Sedlec- Prčice B 3:5 (2:3)

Sestava: Remeš – Kubíček, Lukáš (K), Křížek, Kabíček David – Nemeth, Boubalík, Molnár, Kubát – Kaprál, Šutorka

Střídali: Třešnička

Góly: Šutorka 3, Kubát 2

Jen si ještě jednou přečtěte tu sestavu. Ne to není fór. Na zápas do Dublovic se sešlo tolik vážných i méně vážných omluvenek, že se do zápasu muselo po hlavě vrhnout hned 7 dorostenců. O to větší pochvala a respekt všem, kteří nastoupili a vyválčili 3 důležité body z venkovní půdy. Zaznamenáníhodný je určitě i hattrick Ondry Šutorky, kterým ovšem jeho střelecké hody zdaleka nekončily.

 

VII. Kolo: TJ Sokol Sedlec- Prčice B – TJ Prostřední Lhota 5:1 (3:0)

Sestava: Dařena (K) – Trnobranský, Seidel, Kabíček Messi, Müller Filip– Nemeth, Boubalík, Müller Pavel, Kubát – Mára, Šutorka

Góly: Boubalík 2, Šutorka, Müller Filip, Mára,

Po dvou týdnech jsem si konečně zahráli na domácím hřišti. V podmračeném a propršeném zápase proti předposlednímu týmu jsme připsali povinné 3 body, kdy bylo po prvním poločase prakticky rozhodnuto. Výkon ovšem za optimální považovat nelze a bylo štěstím, že soupeř v koncovce naprosto selhal. Šutorkova gólová šňůra se natahuje.

 

VIII. Kolo: TJ Sokol Jesenice – TJ Sokol Sedlec- Prčice B 4:5 (1:2)

Sestava: Dařena (K) – Trnobranský, Seidel, Křížek, Müller Filip – Nemeth, Boubalík, Kabíček Pavel, Kubát - Müller Pavel - Šutorka

Střídali: Kabíček David, Pech, Sova, Kabíček Messi

Góly: Šutorka 3, Boubalík, Pech

Jestli budu na nějaký zápas letošního podzimu ještě léta vzpomínat, bude to tento. Jesenice se před zápasem honosila zdaleka nejlepším útokem soutěže a průběžně druhým místem v tabulce. Náš tým ale do zápasu vstoupil mnohem nažhaveněji a s viditelnou chutí předvést dobrý výkon. Jeseničtí zápas pojali spíše chodecky a těžko se jim v průběhu dostávalo do tempa. Nepomohlo jim velmi sporné rozhodování rozhodčího, ani přísné (a stupidní) vyloučení Pavla Kabíčka ve 22. minutě. Naopak, v deseti se náš tým ještě více semkl a jednoznačně jsme na všech postech domácí přehráli a přeběhali. Klíčem k tříbodovému zisku byla naše produktivita, která domácím bekům a brankáři nedá ještě dlouho spát. 3 góly zaznamenal Šutorka, který po vyloučení musel uběhat celou soupeřovu obranu. O zbylé zásahy se postarali zodpovědně hrající Standa Boubalík, a prvním dotekem po vystřídání také Filip Pech. Na okraj zmiňme ještě 3 asistence Jakuba Trnobranského. Nervy až do konce zápasu způsobil zlepšený výkon 3 jesenických útočníků v druhé půli a převaha jednoho hráče v poli. Na konci jsme se ale (i po prapodivných čachrech s oznámeným nastavením zápasu) zcela zaslouženě radovali my.

Po osmi kolech máme tedy na kontě 18 bodů při skóre 34:18, což stačí na průběžné 4. místo v tabulce. To je ovšem třeba brát s rezervou, neboť na 18 bodech se vyrovnala 3 mužstva od 2. do 4. místa. Na první Nečín V tento moment ztrácíme 4 body náskok na 5. místo činí 2 body.

Příští 4 kola budou, takříkajíc, zápasy pravdy, kde se ukáže jak na tom skutečně jsme. Střetneme se s jedním celkem spodku tabulky (Hřiměždice – 10. místo, 6 b.) a se třemi našimi bezprostředními konkurenty (Obory - 5. místo, 16. b.; Krásná hora - 3. místo, 18 b.; Petrovice - 6. místo, 16.b). S Petrovicemi a Krásnou horou se navíc utkáme venku.