Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

SK Rakovník B - TJ Sedlec-Prčice A 0:3 (0:2)

Utkání s posledním týmem tabulky nebývají jednoduchá a často dochází k překvapivým výsledkům. Po dobrém výkonu ve všech řadách jsme ovšem žádné překvapení nedopustili a zaslouženě jsme si z Rakovníka odvezli tři body.

 
 
Sestava: Nerad - Kobliha, Sedláček, Rataj, Kabíček J. - Hájek, Kabíček V., Pištěk, Raček - Prchlík, Davídek
 
Střídali: Kabíček T., Boubalík, Trnobranský
 
Branky: Davídek, Raček, Prchlík
 
Od úvodu jsme diktovali tempo hry a domácí mladý tým měl plnou obranu práce s naší kombinační hrou. Ohrožení branky na sebe nenechalo dlouho čekat a hned v páté minutě jsme vyprodukovali gólovou akci. Na vápně si narazil Davídek s Pištěkem a v přímém souboji s brankářem uspěl placírkou na přední tyč. Vzápětí se Davídek dostal znovu do šance, ale jeho střelu levačkou brankář vyrazil. Nicméně nás to nemuselo mrzet, když se po křídle prosadil opět Davídek, zpětnou přihrávkou našel na penaltě Račka, jenž sice nevystřelil prudce, ale zato přesně a jeho míč skončil v síti. Dále jsme mohli střílet branky, když jsme se dostávali po dobrých kombinacích do šance, nicméně jsme se již do poločasu neprosadili. Hlavně Račkova, Pištěkova a dvakrát Prchlíkova šance volala po gólu. Domácí měli jen několik příežitostí po trestných kopech, ale s tím si naše obrana hravě poradila. 
 
Ve druhém poločase jsme hned na začátku přežili obrovskou šanci domácích, kdy domácí útočník v pádu minul prázdnou branku a poté se hrálo podle stejných not. My jsme kombinovali, domácí běhali, snažili se, ale k dalšímu ohrožení naší branky už nedošlo. A tak jsme v 60. minutě rozhodli o osudu utkání, když Tomáš Pištěk prostrčil přihrávku na nabíhajícího Prchlíka, ta prošla mezi třemi bránícími hráči do samostatného úniku a v tom se Prchlík nemýlil. Utkání pak upadlo do průměru, naše obrana soupeře nepouštěla na dostřel a vepředu už jsme nic moc nevymysleli, hlavně díky špatnému řešení přechodové fáze. Nicméně se gólově ještě mohlo urodit, ale sólo Václava Kabíčka nedokončil Trnobranský a trestný kop Tomáše Kabíčka skončil na břevně.
 
Příští týden hostíme první Tochovice, takže si v přímém souboji vyzkoušíme rozdíl mezi prvním a posledním týmem v I. A třídě. Hraje se v neděli od 14:00.