Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - SK Tochovice 2:1p (1:1)

Po dvou výhrách v řadě jsme na domácí půdě přivítali vedoucí tým tabulky z Tochovic. Velmi kvalitní utkání z obou stran v řádné hrací době nemělo vítěze, v penaltách jsme byli o mnoho jistější my.

Sestava: Nerad - Tvrdý, Sedláček, Rataj, Kabíček J. - Kabíček T., Kabíček V., Pištěk, Raček - Prchlík, Davídek
 
Střídali: Hájek
 
Připraveni: Kobliha, Ryšavý, Všetečka
 
Branka: Kabíček T.
 
Penalty proměnili: Prchlík, Rataj, Hájek
 
Zápas začali tlakem hosté, dobře kombinovali a prosazovali se individuelně. Ze své převahy ovšem hosté vytěžili pouze dvě pološance, které spolehlivě kryl Nerad v naší brance. A tak udeřilo na druhé straně takřka z ničeho, když se po odrazech od několika hráčů dostal k míči Prchlík, posunul na volného Tomáše Kabíčka na vápno, který utěšenou ranou na zadní tyč rozjásal domácí příznivce. Hosté poté trochu vypadli z role a naopak my jsme se nadechli k dobré hře. Vypracovali jsme si několik šancí, z nichž největší spálil Davídek. Toho vyslal krásnou uličkou do samostatného úniku Pištěk, ale střelu na zadní tyč vyškrábl hostující gólman. Ten poté nemusel zasahovat při jedovkách Račka a Tomáše Kabíčka, které skončili svorně nad brankou. A tak přišel trest na druhé straně, když si hostující útočník poradil na lajně, přešel přes Kabíčka a na malém vápně našel naprosto volného hráče, který zakončoval do prázdné branky.  Poté se bojovalo o střed hřiště, kde obě mužstva přitvrdila a před brankami už se nic zásadního nestalo.
 
Do druhého poločasu nenastoupil pro zranění Sedláček, kterého nahradil univerzál Hájek, který si na předstoperu poradil velmi dobře. Vůbec celá obrana podala výtečný výkon, když jinak produktivnímu soupeři dovolila jen několik náznaků šancí a ve druhém poločase snad ani jedinou gólovou šanci. Ve druhém poločase se sice hrálo převážně ve středu pole, kdy ani jedno mužstvo neotvíralo zadní vrátka, ale šance jsme počítali hlavně my. Po gólu volaly střely Tomáše Kabíčka a Račka, jenž spálil i samostatný průnik před gólmana. Střelou zpoza vápna se blýskl Tomáš Pištěk, kterého vybídl Davídek, jenomže hostující gólman čaroval a všechny naše pokusy kryl. Kolem 80. minuty jsme hosty drželi na jejich polovině, ale šance Davídka s Račkem opět zmařil výtečný hostující brankář. A nedařilo se ani Prchlíkovi z trestného kopu po faulu na pronikajícího Davídka. A tak se po devadesáti minutách rozešli oba týmy k lavičkám k pokynům do penalt.
 
Ty jsme zvládli jednozančně lépe my. První kopali hosté, přestřelili. Prchlík poté bezpečně proměňuje. Druhý pokus hostí, opět přestřelení. Rataj poté zamával nervy domácích fanouškůch, když svůj pokus dostal do branky jen z pomocí břevna a odrazu od brankové čáry. Hosté poté dávají, i když Nerad vystihuje směr. Hájek z naší strany poté bezpečně proměňuje. A když poslední pokus hostí skončil vedle naší branky, mohli jsme se radovat z bonusového bodu.
 
Poslední utkání podzimní sezóny odehrajeme ve Zdicích, které bylo přeloženo na sobotní dopoledne, hraje se od 10:15.