Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Sokol Kondrac 1:0 (0:0)

Po dvoutýdenní zápasové pauze jsme nastoupili proti Kondraci, se kterou se dobře známe. Zápas to byl nevalné úrovně, oba týmy byly v podstatě poprvé na hřišti.

 
 
Sestava: Nerad (Kobliha) - Tvrdý, Kabíček J., Sedláček, Kobliha - Molnár, Pištěk, Prchlík, Všetečka - Davídek, Hájek
 
Střídali: Trnobranský, Kabíček V., Kabíček T., Muller F., Kabíček D.
 
Gól: Kabíček T.
 
Hned v úvodu jsme se prezentovali běhavým fotbalem, drželi jsme míč na kopačkách, ale nutno říci, že pouze v zadních řadách. Jakmile jsme překročili polovinu soupeře, kombinace se nám nedařila, individuální práce z balónem špatná a ohrožení branky prakticky nula. Zkrátka, opět po delší době na velkém hřišti. Kondračtí nehráli špatně, dokázali obsahovat naše hráče a my jsme si s tím nevěděli rady. Občas se trochu, jak bývá zvykem přiostřilo, což vyústilo ve velmi zbytečné dojetí hráče Kondrace do našeho brankáře. Snad to nebude nic vážného, nicméně utkání dochytal místo Fandy Nerada Pavel Kobliha a musíme podotknout, že znamenitě. Umně se zapojoval do kombinace a všechny střely co na něj šly s přehledem zlikvidoval.
 
Druhý poločas byl asi o něco kouaktelnější, ale oba týmy se trápili ve finální fázi a již vypracované šance se zahazovali na obou stranách. A tak rozhodla až standartka v úplném závěru, kdy se k míči postavil Tomáš Kabíček a opravdu slušnou střelou překonal kondrackého brankáře.
 
Po rozpačité přípravě, kdy netrénujeme úplně v plném počtu to byl zápas, na který nám chyběli pouze tři fotbalisté (Rataj O., Raček a Kubát). Příští týden už nás čeká genrálka na jarní boje a to ve Voticích od 16:00, v sobotu 29. února. Snad už to bude vypadat lépe.