Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - Meteor Tábor 3:2 (1:2)

V generálce na mistrovská utkání jsme se střetli s jihočeským Meteorem Tábor, který nám měl co oplácet za loňskou přípravu, kterou jsme vyhráli 8:2.

 
 
Sestava: Nerad - Kabíček J., Rataj, Sedláček, Kobliha - Raček, Pištěk, Kabíček V., Kabíček T. - Davídek, Prchlík
 
Střídali: Molnár, Kabíček D., Tvrdý
 
Góly: Kabíček V. 2x, Davídek
 
Utkání bylo lehce ovlivněné větrem, který foukal na jednu stranu a tak měl v každém poločase vždy optickou převahu ten mančaft, který hrál po větru. Zápas to byl vcelku nevalné úrovně, protože se hrálo vesměs ve středu hřiště a obě strany měly problémy dát si tři přihrávky po sobě, případně přejít individuálně jeden na jednoho. O nějakém ohrožení branek ze souvislé kombinační akce nemohla být řeč. Jako první jsme zahrozili my, když si na střílený roh Račka naskočil Prchlík a jeho hlavička mířila do břevna. Poté střílel ze střední vzdálenosti Davídek, ale hodně mimo. Kolem 30. minuty přišla naše gólová akce, když dlouhý odkop Jardy Kabíčka přeskakoval jednoho obránce za druhým, míč si v soubojích našel Václav Kabíček, ve vápně sešteloval mířidla a umístěnou ranou na zadní tyč překonal táborského brankáře. Jenomže naše vedení nemělo dlouhé trvání, když při převzetí balónu zaškobrtl Rataj, a hráči Meteoru dva na brankáře nezaváhali. No a ke konci poločasu jsme dostali další hloupou branku, když se nedomluvili na odkopu Kobliha s Neradem, mezi ně vnikl táborský forward a pohodlně skóroval skoro do prázdné branky.
 
Druhou půli jsme začali o dost lépe, pohyb byl lepší a hned jsme skórovali. Davíd Kabíček hodil aut na Davídka, ten se zbavil dvou obránců a předložil na vápno samotnému Václavu Kabíčkovi. Ten zakončil parádní ranou na zadní tyč a bylo srovnáno. A mohlo to být ještě veselejší, když zpětnou přihrávku Davídka trefil jenom do brankáře z výborné pozice Pištěk. Poté se do utkání vrátili i meteorští, jenomže jejich akce končili před naším vápnem. Od 70. minuty už se na fotbal příliš koukat nedalo, i když se šancemi se roztrhl pytel. Díky bohorovným obranám jsme se několikrát dostali do brejku my i soupeři, ale žádná rána neskončila v síti. A tak o výsledku utkání rozhodla chyba táborského gólmana, který při odkopu trefil dobře napadajícího Davídka, od něhož se míč odrazil do branky.
 
Příští týden hrajeme mistrovské utkání v Chlumci, uvidíme, jestli nám počasí dovolí utkání odehrát. Hraje se v sobotu od 14:30.