Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Hodnocení přípravy na jarní sezónu A mužstva

Zímní přípravu jsme zahájili v pátek 17. ledna, kdy jsme se sešli na domácím stadionu k prvnímu tréninku. Po dvouměsíčním volnu vyplněném jednotýdenním fotbálkem v tělocvičně jsme se tak chystali zahájit fyzickou přípravu na jarní část sezóny. Na prvních trénincích byla vynikající účast (13-18 fotbalistů), nicméně postupem času tato účast klesala a tak jsme ke konci přípravy trénovali v 8-10 lidech, což jistě není ideální. Příznivé zimní-nezimní počasí bylo ideální na zimní přípravu a po nutných fyzických objemech jsme se dostali i k herním prvkům. V polovině února jsme absovovali 3 denní soustředění v Kácově, kterého se zůčastnilo 10 hráčů a které bylo perfektně organizováno v super podmínkách.

Odehráli jsme 3 přátelská utkání z plánovaných 4 (Ševětín nám to v den utkání zrušil). S jednou porážkou a jednou výhrou můžeme být sice výsledkově spokojeni, ale herně to v přípravných utkáních nebyla žádná sláva a k rozehranosti z konce podzimu nám chybělo opravdu hodně.

První mistrovské utkání odehrajeme v Chlumci s místním SK, tak uvidíme, jestli nám náš výkon přinese nějaké bodové ohodnocení.