Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Pomozte s námi fotbalistům z Moravy

Pomozte s námi fotbalistům z Moravy 25.6.2021 | rubrika: Výkonný výbor Pomozte s námi fotbalistům z Moravy Morava fotbalu, fotbal Moravě! Středočeský krajský fotbalový svaz a inicitiva F-evoluce spojily síly a vyzývají celé fotbalové hnutí, aby pomohlo příspěvkem na transparentní účet fotbalovým klubům z postižených oblastí na jižní Moravě.

 

Pomozte s námi fotbalistům z Moravy

Morava fotbalu, fotbal Moravě!

 

„V rámci okresů ve středních Čechách jsme se rozhodli, že podpoříme veřejnou sbírkou poškozené vesnice na jižní Moravě. Tornádo tuto oblast zpustošilo ve čtvrtek 24. června 2021. Podpora půjde zejména na fotbalové kluby, které byly živelnou katastrofou poškozené. Sbírku jsme vyhlásili napříč celým fotbalovým spektrem!" prohlásil předseda SKFS a člen VV FAČR Tomáš Neumann.

Přispět můžete libovolnou částkou na transparentní účet: 

2401936765/2010

Přehled transparentního účtu najdete pod tímto odkazem.

Více informací na webu www.FOTBALPROMORAVU.cz!