Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Rozlosování soutěží 2021/2022

Krajské soutěže rozlosovány Muži +Dorost

Dne 19.7.2021 uveřejnil SKFS na svých stránkách rozlosování středočeských krajských soutěží Rozlosování . Ve skupině 1. A třídy, kterou Tj Sokol Sedlec-Prčice znovu přihlásil, se oproti loňské sezóně nic nezměnilo. Všichni naši soupeři zůstali stejní a můžeme se tak těšit na již tradiční soupeře jako je Podlesí, Votice, Jíloviště Sp.Příbram a další. Hrací den pro nás zůstává tradiční a to  neděle . Už teď s jistotou můžeme říct, že tato sezóna 2021/2022 bude jiná a může se stát prakticky cokoliv, včetně její zkrácení či opětovného nedohrání. Covidová přestávka byla až příliš dlouhá a zasáhla do všech týmu. Mnozí se těšili na restart fotbalu a návratu na trávník, naopak jiní zjistili, že jim současný stav vyhovuje. A tak bude zajímavé sledovat hráčský kádr všech mužstev, kdo a jaké hráče udržel či přivedl a jaká bude kvalita.

 

S pozdravem, Tj Sokol S-P