Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

SK Klecany - TJ Sedlec-Prčice A 5:0 (1:0)

Úvodní utkání nového ročníku fotbalové I.A třídy středočeského kraje nám nevyšlo jak herně, tak výsledkově.

 
 
Sestava: Nerad - Muller, Kabíček J., Sedláček, Kaňka - Raček, Pištěk T., Hájek, Všetečka - Prchlík - Davídek
 
Střídali: Novák V., Rataj J.
 
Diváci: 50
 
Po dvou nedohraných sezónách jsme v sobotním dopoledni rozjeli další ročník I. A třídy, tentokrát ročník 2021/22. Zda se dohraje, je ve hvězdách, nicméně hraje se a tak máme radost, že můžeme být na hřišti. K tomu, abysme měli ještě větší radost, jsme ovšem měli v sobotním odpoledni, přiznejme si to upřímně, dost daleko.
 
V úvodu se hráči spíše seznamovali s terénem, mistrovským fotbalem a tempo hry tomu odpovídalo. Spíš se běhalo ve středu pole, byla vidět nerozehranost, nepřesnosti a chyby. Za první poločas jsme jich určitě natropili více my a tak jsme mohli být rádi, když jsme dostali jen jednu branku ve 27. minutě, kdy se z voleje trefil z odraženého balónu za tyč jeden z domácích záložníků. Na domácích byla vidět větší chuť po vítězství, my byli všude druzí a až na několik náznaků jsme se v podstatě nedostali na dostřel.
 
Do druhého poločasu už jsme vstoupili o poznání lépe a za první tři minuty si vypracovali dvě velmi dobré příležitosti. Jak Hájek, tak Všetečka ovšem nedali a tak už jsme se jen dívali, jak po netrefeném odkopu Kabíčka peláší domácí forward osamocen na Nerada v brance a své sólo s přehledem proměňuje. Nevzdali jsme to a pozornost domácího gólmana vyzkoušel zpoza vápna neúspěšně Pištěk. Pak asi přišel rozhodující moment utkání, když byl ve vápně faulován Davídek a kopali jsme penaltu. Tu ovšem Prchlíkovi zneškodnil domácí brankář a na nás padla deka. I když do 70. minuty jsme hráli spíše my a snažili se s výsledkem ještě něco udělat, k vyložené šanci už naše snažení nevedlo. Naopak, po několika brejcích fauloval v našem vápně Pištěk v jasné šanci domácího hráče a kopala se penalta na nás. Tu domácí proměnili a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Do konce utkání jsme dostali ještě dvě branky a to jen díky dobrým zákrokům Nerada a nemohoucnosti domácích střelců. Jinak mohl být výsledek ještě hrozivější.
 
Co naplat, 20 minut dobrého výkonu na úspěch v mistrovském utkání zkrátka nestačí. Je jasné, že když nám chybělo 5 hráčů kádru, tak jsme v průběhu hry těžko mohli nějak reagovat na vývoj utkání a na dobrý výsledek zkrátka nebylo.
 
Příští týden se to pokusíme napravit v neděli 22. srpna od 17:00 v domácím utkání proti Nelahozevsi. Přijďte nás podpořit.