Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - SK Dynamo Nelahozeves 1:2 (1:1)

Před výtečnou diváckou kulisou jsme se představili v prvním domácím utkání podzimní části I.A třídy skupiny A. Zápas to byl vyrovnaný a asi by mu více slušela remíza, nicméně jsme nedokázali ze svých šancí vstřelit víc než jeden gól a tak jsme opět bez bodu.

Sestava: Nerad - Raček, Kabíček J., Sedláček, Kaňka - Kabíček V., Pištěk T., Prchlík , Všetečka - Prchlík, Davídek
 
Střídali:  Rataj O.
 
Připraveni: Rataj J., Novák V., Kabíček D.
 
Diváci: 180
 
 
V úvodu se mužstva oťukávala a hrálo se spíše ve středu pole. Tam se ovšem oběma mančaftům dařilo tak nějak po vápna a jediné příležitosti si spíše vypracovaly po dlouhých nákopech do stran na nabíhající záložníky. Hosté měli v prvním poločase asi více střel na branku ze hry, nicméně se prosadili po trestném kopu ze strany. Na centr se nejvýše dostal záložník hostí a uklidil míč přesně k tyči. My jsme mohli vyrovnat za pár minut, nicméně po přiťuknutí Všetečky mířil Davídek hodně mimo. Další příležitost měl hlavičkující Hájek, nicméně nakonec hlavička byla příliš slabá než aby nelahozevského brankáře mohla ohrozit. Radovali jsme se z vyrovnání až těsně před poločasem, kdy trio Prchlík-Davídek-Hájek spustilo vysoký presink, kterým donutilo stopera k chybě a důrazný Hájek si perfektně poradil a zakončil do branky. Následně jsme se mohli ujmout vedení, když do samostatného úniku poslal Davídka Všetečka, jenže ten měl nakonec balon na dlouhou nohu a tak jen nastřelil dobře vyběhnuvšího brankáře hostí.
 
Ve druhém poločase to bylo opět vyrovnané, fotbalovější byli asi hosté, nicméně vážných ohrožení branek bylo jako šafránu. A tak utkání nakonec rozhodla 62. druhá minuta, kdy byl z našeho pohledu dost přísně vyloučen gólman Nerad, když chytil míč na hranici vápna, což bylo posouzeno hlavním jako mimo vápno. Do branky se postavil kapitán Prchlík a nutno podotknout, že podal jistý výkon. Co naplat, v deseti už jsme se v podstatě jen bránili a se vzrůstajícím počtem standardních situací se zvyšovalo riziko chyby ve vlastním vápně. Ta jediná přišla po trestném kopu ze strany, kdy jsme neuhlídali nabíhajícího hráče na zadní tyči a bylo to 1:2. Bojovali jsme až do konce a když hosté nevyužili další brejky ke zvýšení skóre, tak nakonec jsme mohli v poslední minutě vyrovnat. U brankové čáry byl faulován Davídek, míč poslal do vápna Kaňka, po jednom odrazu se míč dostal na spojnici břevna s tyčí, odrazil se k Ratajovi, jenž ovšem ze dvou metrů přestřelil.
 
Nic naplat, příští týden jedeme hrát na hřiště SK Doksy, kde se pokusíme vybojovat první letošní body.