Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sedlec-Prčice A 2:1 (1:0)

V pořadí páté utkání v I. A třídě jsme odehráli na půdě Nového Strašecí, kde měli krásně připravené hřiště a doprovázelo nás příjemné fotbalové počasí pod mrakem. Na utkání jsme odcestovali v řekněme slepené sestavě, kdy nám pomohli při početných absencích hráči B mužstva.

Sestava: Nerad - Kabíček J., Sedláček, Prchlík, Kaňka - Boubalík, Rataj O., Pištěk T. , Novák - Rataj J., Davídek
 
Střídali:  Seidel
 
Připraveni: Bouška J.
 
Diváci: 80
 
 
 
Utkání začali zhurta domácí a již ve druhé minutě jsme registrovali dvě jejich vyložené šance. Ty se ale neujali a tak jsme měli dvě šance my, jenomže Davídek hodně přestřelil a ze závaru ve vápně jsme nebyli schopni dopravit míč na branku. A tak se urodilo na domácí straně, když se odražený míč dostal na vápno k hráči domácích, který se trefil přesně za tyčku. Následně se zápas uklidnil, hrálo se ve středu pole, domácí se nikam nehrnuli a my jsme neměli potřebnou kvalitu a rychlost na útočné akce. Přesto se po samostatné akci mohl prosadit Kaňka, jenž ale z úhlu trefil jen boční síť branky. Domácí již působili bezzubě, hráli po vápno, s centry pomohl Nerad v brance a tak se před brankami nic moc zajímavého neudálo.
 
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně, tlačili jsme domácí, kteří nestíhali a nevěděli co hrát. Nicméně dobrou patnáctiminutovku jsme gólově promarnili, i když šance na skórování rozhodně byly. Hlavně zasekávačka Davídka ve vápně si žádala lepší zakončení a stejně tak několik rohů, které domácí odvraceli. Domácí jen odkopávali, hráli na jistotu a my se nemohli prosadit. A tak přišel z ničeho nic druhý gól, když jsme nepohlídali brejk domácích a po přihrávce mezi posledním naším obráncem a gólmanem zakončoval domácí forward do prázdné branky. Nic jsme ovšem nevzdali, byli aktivní, vytvořili si další příležitosti, ale bez gólového úspěchu. V 77. minutě byl dost přísně vyloučen náš kapitán Prchlík po druhé žluté kartě za údajné úmyslné hraní rukou při zakončení. Paradoxně hned po vyloučení snížil Davídek, když si sám vybojoval na stoperovi míč, obešel gólmana a zakončil do prázdné. Do konce utkání jsme si vypracovali ještě dvě velké šance, ale Kaňka z dobré zpětné přihrávky Davídka minul a střídající Seidel zakončil velmi slabě.
 
Ještě jednou díky klukům z Béčka, že nám jeli na dalekou výpravu pomoct a my se budeme dívat na domácí derby s Voticemi, které nás příští týden čeká. Hraje se v neděli od 16:30.