Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Hodnocení podzimní sezony2021

Podzim 2021

 

                                                    TJ Sokol Sedlec-Prčice  

                                           v podzimní  části soutěže 2021-2022

 

Všechny  zápasy jednotlivých kategorií jsou již ukončené, proběhly dokopné většiny mužstev a tak se pusťme do hodnocení všech  sedleckoprčických týmů.

                                                                                        

 

 

Minipřípravka:

Trenér: Jan Špaček,Míla Mařík

  Družstvo minipřípravky zatím nezasahuje do žádných soutěží,s o to větším zápalem,se ale na ně připravuje .Malí žáčci se věnují hlavně základům

fotbalové abecedy formou her a samozřejmě se učí i pravidla hry.

 

 

   Přípravka: U-8 trenéři J.Dolejší a P.Košař: Tým hraje OP 5+1

Po COVID pauze se hráči ,v půlce  srpna sešli a začali s trénikem a přípravou na podzimní část,i když to pro trenéry nebylo lehké a během září do přípravky přicházeli nový hráči a i tak se jim podařily dobré výsledky.Hráči  v zápasech podávali bojovné výkony a obsadili 7.místo.

 

 

    Mladší žáci: U-12  Trenér:Julius Molnár, ,Okresní přebor 7+1

I tento tým trpěl malou hráčskou základnou.Do týmu též postupně přicházeli nový hráči  a mužstvo se postupně dávalo dohromady a šlo  výkonnostně nahoru. Díky výborným výkonům celého mužstva, kluci vybojovali první místo ve skupině. .Hráči trénovali dvakrát týdně.Po podzimní části  se v jární části bude hrát skupina o PŘEBORNÍKA OKRESU A UDRŽENÍ.

 

   Starší žáci U-15 Trenér: Michal Davídek,Lukáš Tvrdý,Jaroslav Krejčí

Pro podzimní část sezóny se rozšířil realizační tým, kdy Lukáše Tvrdého doplnil předseda TJ MIchal Davídek a někdejší dlouholetý fotbalista, činnovník a trenér Jaroslav Krejčí st. V Okresním přeboru skupině A hraném v počtu 8+1 na zmenšeném velkém hřišti jsme odehráli celkem 10 utkání, z toho 2 výhry a 8 proher. Ještě nám zbývá odehrát jedno utkání, které bylo z karanténních důvodů prozatím odloženo. Nejlepším střelcem byl Leon Molnár se 14 góly a v závěsu za ním Václav Podzimek s 11 góly. Do zápasů se postavilo celkem 16 borců, z toho 9 kmenových starších žáků a zbytek doplněn z mladších žáků. Bez mladších žáků bychom si nedovedli utkání představit, protože byly významnou součástí všech zápasů. Tréninkový proces probíhal dvakrát týdně a jednotek se účastnilo od 8 do 12 hráčů, což bylo jednoznačně maximum, které se dalo zvládnout. Všem klukům za poctivou tréninkovou činnost děkujeme. V zápasech nás trápili především dvě věci - proměňování vypracovaných šancí a jednoduše inkasované góly. Inkasované góly se zlepšili poté, co se do brány přesunul Matyáš Mařík, nicméně s koncovkou jsme se potýkali prakticky celou půlsezónu. Na výsledky určitě měl velký vliv fakt, že jsme spoustu utkání odehráli s třetinou fotbalistů z mladších žáků - což určitě nesnižuje jejich hráčskou kvalitu, nicméně proti výrazně starším klukům z týmů soupeřů to měli hodně těžké. Do jarní části si budeme přát, aby se vůbec díky Covid situaci hrálo, abysme zlepšili produktivitu a celkovou týmovou spolupráci. Moc děkujeme za spolupráci s týmem Mladších žáků a jejich trenérovi Juliusi Molnárovi, autobusové divizi za bezproblémové dopravování k utkáním a trenérovi Dorostu Pavlovi Koblihovi za zapojování nejstarších hráčů do zápasů Dorostu. Přípravu zahájíme v lednu v tělocvičně ZŠ, kde budeme trénovat 2x týdně a následně se v březnu před mistrovskýcmi utkáními přesuneme ven.

 

 Dorost : U-19. I.A.třida. Toto družstvo vedl Pavel Kobliha

Ačkoliv pohled na tabulku nezadává na první pohled důvod k oslavám, je pro mě jako trenéra mládežnického celku důležitější fakt, že mladí lidé mají chuť stále sportovat.. Obecně nepovažuji u mládežnických celků výsledky za to nejdůležitější - důležitý je celkový rozvoj mladého člověka jak po stránce fyzické tak sociální. A právě za přístup a zodpovědnost bych chtěl klukům poděkovat."

 

 

 

 

 

 

 „B- mužstvo:   Okresní soutěž III.třída odd.B .

                              Hrající trenéři::St.Boubalík,Jakub Trnobranský

 

Po covidové přestávce nebyly v podzimní části pro B-mužstvo důležité výsledky, ale aby si každý člen plnohodnotně zahrál v zápase alespoň poločas. V polovině sezony má tým na kontě 19 bodů při skóre 42:24, což stačí na klidný střed tabulky (7.místo). Velké pozitivum pro B-mužstvo je spolupráce s A-mužstvem a především s dorostem. Díky spolupráci, bez které by „béčko“ odehrálo několik zápasů bez plného počtu hráčů, se zapojilo do všech utkání celkem 28 hráčů. Cílem do druhé poloviny sezóny je zachovat nastavený systém, vč. spolupráce a pokusit posunout se v tabulce o několik pozic výše.

 

 

 

 

A-mužstvo- I.A.třída ,skupina A

 . Předchozí ročník nicméně nebyl díky epidemiologické situaci dohrán a tak nás čekal nový ročník po takřka půlroční pauze, i když je pravda, že jsme se průběžně na trénincích během jara scházeli. Letní příprava nebyla zdaleka optimální, na trénincích nebylo dostatečné množství hráčů a hlavní trenér, pan Miroslav Čížek z Tábora, se do přípravy zapojil až na začátku srpna. Absolvovali jsme tři přátelská utkání - v rámci Memoriálu Františka Hájka jsme prohráli s Kondrací 0:1 a remizovali s Táborskem B 4:4. Poté jsme v posvícenské generálce porazili Vlašim B 5:3. Na mistrovská utkání jsme se z různých důvodů nescházeli v průběhu podzimu optimálně a na výsledcích to bylo znát. I když předváděná hra nebyla špatná, tak jsme nedokázali ani po dobrých výkonech bodovat a většinou po jednogólových prohrách vyšli naprázdno. Navíc nám v průběhu podzimu nepomohly 4 červené karty. Vrchol podzimu byl zřejmě domácí zápas s Podlesím, kde jsme velmi dobře hrajícího soupeře předčili v nasazení i efektivitě v zakončení a vyhráli 3:2. Po prohraném utkání ve Vestci (3:2, 11. utkání) se vedení TJ rozhodlo odvolat pro neuspokojivé výsledky trenéra pana Čížka, kterého pro zbytek podzimu nahradil Michal Davídek. Ve zbytku podzimu jsme následně získali ze 4 utkání 7 bodů (když jsme prohráli už jen s vedoucím Spartakem Příbram) a skončili tak se 13 body na děleném 13. místě tabulky. Nejlepším střelcem byl s 9 zásahy Michal Davídek, následován Mariánem Prchlíkem s 8 a Martinem Hájkem s 6 vstřelenými góly. V realizačním týmu pracovali jako vedoucí Milan Kaňka a Václav Davídek, jako hlasatel Petr Jelen a hlavní pořadatel Vlastimil Bosák. V domácích utkání jsme těžili s výborně připraveného povrchu hlavního hřiště a stejně tak v tréninkovém procesu s plochy vedlejšího hřiště, které svědomitě připravovala správa hřiště pod vedením Karla Pištěka. Domácí utkání navštívilo v průměru 160 diváků, což je opravdu krásné číslo a všem fanouškům za to moc děkujeme. Speciální poděkování posíláme panu Čížkovi do Tábora, který byl hlavním trenérem A mužstva od léta 2017 a vydržel tak na naší lavičce přes 4 roky - velmi si vážíme veškeré práce, kterou u nás odvedl a i když konec byl díky výsledkům hořký, tak jsme moc rádi, že spojil tolik fotbalových let s naším klubem! Děkujeme také autobusové divizi za bezproblémové dopravování k utkáním, kdy to máme někdy dost daleko tam i zpět. Pro druhou část sezóny vedení intezivně jedná o novém trenérovi, zimní přípravu začne A mužstvo 11. ledna a jsou přichystána 3 přátelská utkání. Věříme, že se nám podaří se na jarní část sezóny dobře připravit, soutěž zachráníme a hlavně, že soutěž nebude opět přerušena díky Covid situaci.

 

Přípravné zápasy :

12.3. FC Táborsko B-UMT Tábor

26.3. ZVVZ Milevsko B UMT Milevsko

18.3. Soustředění

6.3.   FC Sellier&Bellot Vlašim B-UMT Vlašim

12.3.začátek soutěže

 

 

   V závěru bych rád poděkoval všem hráčům fotbalového oddílu TJ Sokol Sedlec-Prčice za jejich výkony ,trenérům , řidičům  autobusu, funkcionářům a technickým pracovníkům areálu za jejich obětavou  a časově náročnou práci , našim  partnerům za podporu,rodičům našich malých fotbalistů. Také je nutno rovněž poděkovat věrným  fanouškům, kteří po celý podzim navštěvovali domácí zápasy v hojném počtu, neboť domácí tým má největší návštěvu v krajské I. A třídě (v průměru cca 160 diváků na zápas). 
 těšíme se na shledanou v jarní části (12.3.),kdy začíná sezona 2021-22.

 

 

Závěrem přeji všem krásné vánoční svátky,pevné nervy v této nelehké době  a šťastný a snad už také bezcovidový nový rok 2022. 

Sekretář klubu: Tělovýchovná jednota SOKOL Sedlec-Prčice z.s.

Karel Pištěk

Již po jedenácté  Vložení tradiční šupiny do středového kruhu: 24.12. od 12:00

 

 

mužstvo

soutěž

pořadí

zápasy

výhry

0

prohry

skore

body

P+

P-

Muži A

I.A.třída

13

15

4

1

10

30:33

13

 

 

Muži B

III.třída

7

12

6

1

6

42:24

19

 

 

Dorost

I.A.třída

10

13

3

3

7

23:44

12

 

 

Starší žáci

Okr.přebor

8+1

10

10

2

0

8

28:41

6

 

 

Mladší žáci

Okr.přebor

7+1

1

11

10

0

1

84:9

30

 

 

Přípravka

Okr.přebor

5+1

7

13

 6

 0

 7

111:95 

 18