Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice A - FC Křivsoudov 3:0 (0:0)

Domácí utkání s nováčkem soutěže se odehrálo na perfektně připraveném hřišti v ideálním fotbalovém počasí. Hosté hráli sympaticky, v první půli slušně organizovaně.

Sestava: Nerad - Kabíček J., Rataj, Sedláček, Kabíček D. - Kabíček V., Hájek,  Pištěk T., Prchlík, Všetečka - Davídek
 
Střídali: Kaňka, Novák, Kaprál, Molnár
 
Branky: Všetečka, Prchlík, Davídek
 
Diváci: 160
 
 
Od začátku jsme chtěli udávat tempo hry, natlačili se na půli hostů a ti se museli uchylovat k dlouhým nákopům. Sice se snažili občas zakombinovat, nicméně záložníci i obránci stáli s hráči soupeře natěsno a tak hosté dopředu skoro nic nepředvedli. My jsme se tlačili před branku soupeře, ale první poločas nám ve finální fázi překážel míč, chyběla přesnost a svižnost v přihrávkách. Hosté se tak stačili vždy dobře přesunout a nebezpečí uhasit. Několik šancí jsme ovšem vyprodukovali a gól se z nich dát určitě dal. Jenže Prchlík nadvakrát z malého vápna neprotlačil míč přes obránce. Střely Hájka a Pištěka ze střední vzdálenosti minuly branku hostí o velký kus a Davídkovi po dobré uličce Pištěka utekl balón k brankové čáře místo pořádného zakončení. Před poločasem se dostali ke své snad jediné střele mezi tyče hosté, když napřáhl z uctivé vzdálenosti ke střele levý obránce soupeře. Střela to byla opravdu výstavní, ale Nerad si s ní s vypětím všech sil poradil. A poločas ukončil svou střelou Davídek, když jeho rána zpoza vápna jen otřela horní tyč branky.
 
Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že musíme zlepšit efektivitu. Hosté pozměnili svoje rozestavení, ale spíš se zdálo, že nám to bude vyhovovat a vepředu budeme mít více prostoru na svou kombinaci. A tak, mezi 50 a 60 minutou došlo k rozhodnutí utkání. V 51. minutě zakombinovali Kabíček s Hájkem, Hájek se dostal před vápno a byl sražen. K míči se z pravé strany postavil levák Všetečka a krásnou ranou přes zeď nedal křivsoudovskému gólmanovi šanci. Poté se hnal na soupeře jeden útok za druhým a podruhé jsme udeřili v 56. minutě. Všetečka uvolnil Davídka, ten se prosmýkl k brankové čáře a s přehledem našel volného Prchlíka na penaltě, který zakončoval do odkryté branky. A gólový účet utkání dokonal Davídek, když dorazil do branky vyražený balón gólmanem po střele Všetečky. Následně jsme chtěli dál útočit, vyprodukovali jsme další dobré akce, nicméně v zakončení už jsme si nedokázali dobře poradit. Oba týmy vystřídaly, tempo i kvalita hry poněkud opadla, nicméně další naše šance na vstřelení gólů už nedopadly. 
 
V utkání jsme zvítězili díky trpělivosti ve hře i v zakončení. Soupeř určitě nebyl špatný, ale dopředu nepředvedl prakticky vůbec nic a po třech brankách ve své síti už na utkání rezignoval. Ačkoliv se zdá, že dáváme hodně gólů, tak produktivita vůči vypracovaným šancím není příliš dobrá.
 
Příští týden jedem do Sedlčan, kde se utkáme s místním B mužstvem v místním derby. Hraje se v neděli od 16:30.