Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

AFK Kácov - TJ Sedlec-Prčice "A" 1:1 (0:1)

Do Kácova jsme odjeli v oslabené sestavě a spolu s deštivým počasím a blátivým terénem to nevěštilo nic dobrého. Na utkání nebyli Rataj, Hájek a Všetečka a tak je na hřišti nahradili dorostenci Novák s D. Kabíčkem a ještě loni dorostenec Molnár.

Sestava: Nerad - Kabíček J., Prchlík, Sedláček, Kabíček D. - Kabíček V., Kaňka,  Pištěk T., Molnár - Davídek, Novák
 
Připraveni: Kobliha, Bouška
 
Branka: Davídek
 
Diváci: 65
 
 
Se zhoršujícími se povětrnostními podmínkami se naše hra zhoršuje, už to není tak fotbalové a v Kácově fotbal plakal. Stejně jako v Říčanech byl trávník blátivý a rozbitý a to vyhovovalo domácím, kteří bojovali, jezdili po zadku a nedali nám centimetr zadarmo.
 
Na začátku utkání jsme mohli jít hned do vedení. Z nevinné akce V. Kabíčka se dostal k úniku Novák, zatáhl míč na brankovou čáru a našel nabíhajícího Davídka. Ten ovšem zakončil velmi slabě do náruče brankáře. Poté se bojovalo prakticky celý poločas o střed pole. Domácí nakopávali, my jsme nebyli schopni kombinace a tak bylo šancí na obou stranách jako šafránu. Domácí zahrávali poměrně dost standardek ze střední vzdálenosti, ale asi až na jednu hlavičku, která šla mimo z nich nic nevytěžili. My jsme zahrozili ve 30. minutě Kabíčkem, jehož prudkou ránu musel domácí brankář vyrazit. Této střele předcházelo asi 10 minut naší docela slušné hry. Když už se zdálo, že branka nepadne, tak ve středu pole vybojoval míč Kaňka, obešel jednoho středového hráče a posunul míč do úniku Davídkovi. Ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal, udělal kličku doleva a zakončoval do prázdné.
 
Po přestávce mohl dát dvě branky Molnár, když se dvakrát dostal do zakončení po dobrých kombinacích ve středu pole. Při druhé střele byl ovšem sražen ve vápně a nerozuměli jsme tomu, proč se nepískala penalta. Pak se na nás domácí vrhli a my jsme jen odkopávali. V 52. minutě jsme neuhlídali domácí závar a střelu zpoza penalty, kterou brankář přes chumel těl Nerad viděl až ve vlastní síti. Poté měli domácí více ze hry, ale k přímému zakončení se dostávali jen sporadicky. Největší šance měli z trestného kopu, který poslali mimo a pak hlavičkou, která šla také mimo. My se popravdě už moc k zakončení nedostávali, domácím stačilo odkopávat a chlapům jak hory padat v soubojích na zem. Nicméně těsně před koncem jsme ještě dvě šance vyprodukovali. Nejprve Kaňka prošel celý střed hřiště až do vápna, jenomže jeho střelu na zadní tyč vytěsnil vpravý čas skluzující obránce. Pak ještě posunul do vápna Davídkovi Novák, jenomže jeho střela byla mimořádně slabá a tak skončila brankáři v náručí.
 
Bod zvenku bereme. Trápí nás venkovní špatné terény, asi budeme muset našim správcům sdělit, ať se tolik nesnaží, abychom byli na venkovní utkání lépe připraveni. Při trochu spravedlivějším rozhodování ze zápasu nemusel být takový boj, kdy jsme se postupem času méně soustředili na fotbal a více na to jak si neublížit v soubojích. Zamrzí také neschopnost domácích hráčů jakékoliv sebereflexe nebo snad přiznání otočeného autu nebo rohu.
 
Tento týden hrajeme doma s Teplýšovicemi, tradičně v neděli od 14:30.