Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice "A" - TJ Sokol Teplýšovice 2:1 (2:1)

Poslední říjnový víkend přinesl krásné počasí a na skvěle připraveném trávníku se dal očekávat kvalitní fotbal. Přijet totiž měli Teplýšovice, které se pohybují na 4-5 místě tabulky a obvykle hrají kombinační fotbal. Hosté u nás předvedli dobrý výkon a utkání by asi více slušela remíza, nicméně produktivita byla na naší straně.

Sestava: Nerad - Kabíček J., Prchlík, Sedláček, Molnár D. - Kabíček V., Hájek,  Pištěk T., Kaňka - Davídek, Novák
 
Střídali: Kobliha
 
Připraveni: Molnár L., Bouška
 
Branky: Davídek 2x
 
Diváci: 180
 
 
 
Úvod jsme měli bleskový. Rozehráli jsme, hosté odvrátili na aut, jehož exekuce se chopil Jarda Kabíček. Perfektně hozeným dlouhým autem našel do vápna nabíhajícího Davídka, kterému míč spadl přímo do běhu a nejlepší střelec I.B třídy neměl potíže napálit míč do sítě. Hosté potom působili trochu rozpačitě, ale my jsme toho nedokázali využít. Naše kombinace končili na třetí čtvrté přihrávce a ani individuálně se nám přes hosty nedařilo přecházet. A tak vzali otěže utkání do rukou teplýšovičtí. Začali se lépe pohybovat, stopeři umně vyváželi balóny z vlastní poloviny a nám se nedařilo pokrývat střed hřiště. Hosté měli během pár minut dvě tutovky, jenomže ani jednu nedokázali vměstnat mezi tři tyče. Ve dvacáté minutě se zranil Novák a na hřiště přišel Kobliha. Pak jsme udeřili my. Nejprve se po akci Kaňky zastřeloval Davídek, jehož umístěnou ránu vytáhl Franěk na roh. Poté se už ale Davídek trefil náramně, když dokončil naprosto precizní střelou za tyč akci Vaška Kabíčka s Molnárem. Hosté ale nadále měli více ze hry, hrálo se na naší půlce a postavení v tabulce nebylo na hřišti znát. Vyprodukovali několik rohů a před přestávkou se zaslouženě radovali. Nepokryli jsme hostující útočníky, míč vyplaval před vápnem na středního záložníka, který levou šajtlí nedal Neradovi nejmenší šanci zasáhnout. Byli jsme rádi za poločasovou přestávku a naše hubené vedení.
 
Do druhého poločasu jsme se chtěli na hřišti hlavně lépe poskládat, eliminovat soupeřovu převahu ve středu pole a pokusit se navýšit skóre z brejků. První dva záměry se nám dařily dobře, ale branku už jsme ani přes 5 tutových šancí nevstřelili. Hrálo se převážně ve středu pole, naše obrana si počínala dobře při dlouhých nákopech hostí a za celý poločas jsme soupeři povolili pouze dvě šance. Jenomže stejně jako v prvním poločase nedokázali hosté trefit branku ani z prostoru penalty a tak se branky nedočkali. Na druhé straně mohl dát dva góly Kabíček, jenomže pokaždé mu střelu zblokovali vracející se obránci. Pak Franěk zázračně vytáhl hlavičku osamoceného Molnára na malém vápně po pěkném centru Kaňky. A když nedal svou šanci ani Davídek, kterého vyzval ke skórování Kabíček, tak už se skóre do konce zápasu nezměnilo.
 
Výkon v nedělním utkání nebyl dobrý a tak bereme hlavně tři body. Řešíme personální problémy, je znát hlavně absence stopera Rataje, se kterým hra vypadá jinak. Hosté dostali lekci z produktivity, jinak je to moc dobrý tým, který bude prohánět všechny celky z čela tabulky.
 
Příští kolo jedeme v nedělním dopoledni do Miřetic.