Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice "A" - TJ Jawa Divišov 6:1 (3:1)

Pohodová výhra na úvod jarní části sezóny v I.B třídě středočeského kraje, skupiny D. Soupeř z Divišova po sestupu z I.A třídy zatím hledá svou tvář, před utkáním měl jen 12 bodů a k nám přijel pouze s 12 hráči. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a vyšším rozdílem jsme nevyhráli jen díky neproměněným šancím.

Sestava: Nerad - Kabíček J., Rataj, Sedláček, Kaňka M. - Kabíček V., Hájek,  Pištěk T., Všetečka - Davídek, Prchlík
 
Střídali: Kobliha, Molnár D., Molnár L., Kabíček D., Kaprál M.
 
Branky: Hájek 3x (1x pk), Pištěk, Davídek, Kaňka
 
Diváci: 120
 
 
Úvod jsme měli takřka totožný jako naše reprezentace proti Polsku. Zatlačili jsme hosty na jejich polovinu a šance střídala šanci. Ve třetí minutě zakombinoval Vašek Kabíček s Prchlíkem, ten poslal míč do lajny Davídkovi, který zpětnou přihrávkou našel Pištěka. Ten se již ve vápně opřel do míče a krásnou ranou za tyč otevřel skóre. Chvíli po rozehrávce našel Kaňka ve vápně Prchlíka, ten udělal kliku obránci, jenž ho fauloval a kopala se penalta. Tu bezpečně proměnil Hájek. Potom už to byl festival neproměněných šancí. Po pravé straně nezadržitelně utíkal soupeřům Vašek Kabíček, nicméně buď nenašel ve vápně spoluhráče nebo střely po jeho přihrávkách zablokovali brankář s dobíhajícími obránci. Po gólu nejvíce volala dorážka Davídka po střele Prchlíka, ale ten odkrytou branku přestřelil. Dále Hájek napřáhl zpoza vápna a jeho projektil jen těsně minul pravou šibenici hostujícího gólmana. Davídek se prosadil až v 29. minutě, kdy ho ve vápně našel Všetečka, Davídek se uvolnil přes obránce a křížnou ranou nedal brankáři šanci. Pak jsme kopali roh, neuhlídali odražený balón a hosté z ojedinělého protiútoku dobře vykombinovali torzo naší obrany a snížili na rozdíl dvou branek. Do poločasu jsme vyprodukovali ještě další šance, nicméně střelci ještě nejsou v top formě.
 
Druhý poločas jsme začali tak jako první a hned za pár minut našel ve vápně zpětnou přihrávkou Kaňka Hájka, který se trefil krásně po zemi za tyčku. Přes levou stranu šla většina našich útoků ve druhém poločase a mohli jsme tak přidat další góly, nicméně Prchlík v několika šancích selhal a další šance zmařili na poslední chvíle obránci soupeře. Po 60. minutě už tempo hry uvadlo, my jsme drželi balón a hosté fyzicky odpadli. Po pátém gólu, který dával do prázdné Kaňka po vybídnutí Kabíčkem už z naší strany útočil kde kdo a bylo jen otázkou, kolik branek ještě dáme. Povedla se nám však už jen jediná a to Hájkem, který zpoza vápna trefil svůj třetí gól v zápase opět po centru Kaňky.
 
Příští týden jedeme do Uhlířských Janovic, kde náš čeká kvalitnější soupeř, než byl Divišov. Hraje se v sobotu 1. dubna od 16:30.