Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Hodnocení jarní části sezony 2023

Postup do I.A.třídy Muži A

                                   Jak si vedli fotbalisté

                            TJ Sokol Sedlec-Prčice  

                            V JARNÍ  části soutěže 2022-23

 

Všechny  zápasy jednotlivých kategorií jsou již ukončené, proběhly dokopné většiny mužstev a tak se pusťme do hodnocení všech  sedleckoprčických týmů.

                                                                                        

Minipřípravka:

Trenér: Jan Špaček,Míla Mařík

  Družstvo minipřípravky zatím nezasahuje do žádných soutěží,s o to větším zápalem,se ale na ně připravuje .Malí žáčci se věnují hlavně základům

fotbalové abecedy formou her a samozřejmě se učí i pravidla hry.

Nadále provádíme nábor mladých fotbalistů i fotbalistek.Od konce prázdnin ,pak každou středu na našem stadionu.Přijďte se bavit s míčem v našem areálu.

 

   Přípravka: U-8 trenéři J.Dolejší a P.Košař: Tým hraje OP 5+1

Začátek sezony byl trochu těžší s nedostatkem hráčů,postupně do týmu ,přicházeli hráči začátkem soutěže i během sezony a vytvoříli dobrou partu.Začali trápit i silnější soupeře.Tým skončil v spodní polovině tabulky ,kterou si vedou trenéři.Hráči ukazovali v každém zápase velké nasazení a bojovnost,za to by jim realizační tým chtěl, všem velice poděkovat.Trenéři :Jiří Dolejší a Petr Košař

    Mladší žáci: U-12  Trenér:Julius Molnár, ,Okresní přebor 7+1

 V týmu se zabydleli hráči z přípravky a vytvořili dobrý tým.který každý zápas odmakal a sehráli dobré zápasy .V příští sezoně by se hráči chtěli v tabulce pohybovat výše.

 

   Starší žáci U-15 Trenér: Michal Davídek,Lukáš Tvrdý,

V okresním přeboru skupiny B hraném v počtu 8+1 jsme skončili na 5 místě. Odehráli jsme celkem 10 utkání, z toho 5 výher, 2 remízy a 3 prohry. Získali jsme tedy 17 bodů při skóre 40:26. Výsledkově ale hlavně i herně nám jaro vyšlo oproti podzimu o dost lépe. Mezi nejlepší střelce týmu patřili Vojtěch Turták, Štěpán Bartoš a Matyáš Mařík. Tréninkový proces probíhal dvakrát týdně a jednotek se účastnilo průměrně 8 žáků. V zápasech nám pomáhali i mladší žáci a to především Jakub Polidar a Petr Dušek. Před další sezónou dochází k větší obměně kádru, kdy do dorostenecké kategorie se přesouvá Matyáš Mařík, Štěpán Bartoš, Daniel Rejholec, Tomáš Mareček a Vojtěch Turták. Posíláme poděkování a přejeme hodně štěstí v dorostu. Naopak z mladších žáků k nám přichází 6 žáků. Přípravu na novou sezónu začneme v druhé polovině srpna.

 

 Dorost : U-19. I.A.třida. Toto družstvo vedl Pavel Kobliha a Filip Dřevojan

 

"Pro jarní část sezony se jako druhý trenér připojil Filip Dřevojan, za což bych mu chtěl poděkovat. Klukům chci předně poděkovat za to, že jejich tréninková účast byla dobrá. Pokud se někdo nemohl zúčastnit, řádně a včas se omluvil. Co se týká samotné hry, vždy chceme po hráčích pohyb a fotbalovost v každé situaci, protože jen tak se mohou skutečně něco naučit. Vyjma třech jarních zápasů, které se nám opravdu nepovedli, zahráli kluci tak, jak bychom si jako trenéři představovali. Hráči si ověřili, že pokud nastoupí do utkání se správnou energií a sebevědomím, mohou se v této soutěži měřit s každým. Chtěl bych ještě speciálně poděkovat klukům, kteří letos dorosteneckou kategorii opustili - byla s vámi radost spolupracovat a také díky vám byla v dorostu skvělá parta, která táhla za jeden provaz na hřišti i mimo něj.

 

 

 

 

 „B- mužstvo:   Okresní soutěž III.třída odd.B .

                              Hrající trenéři::St.Boubalík,Jakub Trnobranský

B tým se kolo před koncem III. Třídy nachází na 7. Místě s 34 body a pozitivním skóre 53:40. Projev z podzimní a jarní části sezóny může těžko být odlišnější. Ze zmíněných 34 bodů tým získal v jarní části sezóny 21. Lepší výkony na jaře se dají přičíst ustálenosti sestavy a především nové akvizici na brankářském postu - Zdeňku Mošanskému.

 

Mužstvo disponuje velmi zdravým jádrem, což dává, spolu s jasně nejnižším věkovým průměrem kádru v soutěži, naději na dobré fotbalové zítřky. Nesmírně pozitivní zprávou je hlavně výtečné prolínání dorosteneckého a dospělého fotbalu. V B týmu letos pravidelně nastupovali 3 hráči, kteří mládež opustili teprve v roce 2022 a dalších několik, věkem stále ještě dorostenců, pravidelně chodilo získávat první ostruhy v dospělém fotbale. 

 

V plánu je udržet již 10 zápasů trvající neporazitelnost a přes léto se kvalitně připravit na nový ročník soutěže.

 

A-mužstvo- I.B.třída ,sk.D

Hodnocení A mužstva:

V jarní části sezóny mužstvo dotáhlo podzimní jízdu do postupového konce. Vítězství v I. B třídě se ziskem 68 bodů, nejlepší obrana i útok v soutěži, jen dvě prohy a dvě remízy za celý soutěžní ročník. Statistika hovoří jasně, nicméně se nám nevyhnuly horší výkony, kdy jsme především bojovali s různými absencemi, zraněními a také třemi odloženými zápasy v týdnu. Se vším jsme se ale srovnali velmi dobře a na podzimní část se můžeme těšit na krajskou I. A třídu, ze které jsme loni sestoupili. V sezóně nastoupilo celkem 19 hráčů, mužstvo doplňovali pravidelně tři dorostenci. Oporou v brance byl Fanda Nerad, mužstvo táhl svým přístupem kapitán Marian Prchlík a také nejlepší střelec mužstva s 22 góly Michal Davídek, nicméně všichni hráči v mužstvu od začátku do konci za postupem šli jak přístupem v tréninku, tak na hřišti. Dobré výkony bychom nemohli podávat bez skvěle připravených hracích ploch a za ty děkujeme správě Areálu pod vedením Karla Pištěka. Děkujeme i Anetě Pechové za přípravu fotbalových zpravodajů na domácí utkání a všem fanouškům, kteří nás chodili podporovat. Těšíme se na sezónu v I. A třídě, kterou zahájíme v domácím utkání na posvícení, netradičně v sobotu od 16:00 s ČLU Beroun.

Přípravné utkání A mužstva:

  1. července 17:00 Chyšky doma

5 srpna 17:00  Sokol Sezimovo Ústí  doma

Dorost :  Pá 11.8. od 16:00 s  Ratměřicemi

12.srpna Mistrovský zápas doma  Sedlec-Prčice A : Český lev Union Beroun od 16:00

  1. srpna 10:30 Posvícenské utkání

 11:00 FC Sellier & Bellot Vlašim ženy:  Čechie Tuklaty

 

 

Pozvánka na:

  1. srpna v rámci Dne sedleckoprčické kopané

 

 

15:00       : Dorost : Tj Sokol Sedlec-Prčice . Sokol Mezno

 

17:00        TjSokol Sedlec-Prčie A : Sokol Sezimovo Ústí

 

 

TÝM

Z

V

R

P

          SKÓRE

B

1 .      Sedlec-Prčice A

26

22

2

2

            84:26

68

7.       Sedlec-Prčice B

24

9

7

8

            57:45

34

13.     Dorost

26

6

1

19

            52:130

19

5.      St.žáci 8+1 (jaro)

10

5

2

3

            40:26

17

8.       Ml.žáci 7+1(jaro)

12

4

2

6

            47:51

14

Přípravka

 

 

 

 

Nezveřejňuji se tabulky

 

 

 

   V závěru bych rád poděkoval všem hráčům fotbalového oddílu TJ Sokol Sedlec-Prčice za jejich výkony ,trenérům , řidičům  autobusu, funkcionářům a technickým pracovníkům areálu za jejich obětavou  a časově náročnou práci , našim  partnerům za podporu,rodičům našich malých fotbalistů. Také je nutno rovněž poděkovat věrným  fanouškům, kteří po celý podzim navštěvovali domácí zápasy v hojném počtu, neboť domácí tým měl největší návštěvu v krajské soutěži. Rád bych ještě za celé vedení klubu poděkoval městu Sedlec-Prčice za podporu.

Sekretář klubu: Tělovýchovná jednota SOKOL Sedlec-Prčice z.s.

Karel Pištěk