Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Nováček z Příbrami neuspěl ani napotřetí, utkání se dvěma penalty vyznělo lépe pro Sedlec-Prčice

Spartak Příbram podává na začátku nové sezony sympatické výkony, ani s Vestcem, ani s Jílovištěm, to ale nestačilo na body. Další příležitost k radosti z první výhry, nebo alespoň remízy, měli příbramští v utkání na půdě dalšího nováčka - Sedlec-Prčice. Ten dokázal zatím jednou zvítězit. Zápas nabídl několik šancí, dvě penalty a po devadesáti minutách radost domácích.

O. Rataj 21.M. Hájek 55. (p.)
2:1
(1:0)
 
 
 
                                                                                                                88. V. Kadlec (p.)

Branky


21. O. Rataj , 55. M. Hájek (p.) - 88. V. Kadlec (p.)
6

Spartak Příbram podává na začátku nové sezony sympatické výkony, ani s Vestcem, ani s Jílovištěm, to ale nestačilo na body. Další příležitost k radosti z první výhry, nebo alespoň remízy, měli příbramští v utkání na půdě dalšího nováčka - Sedlec-Prčice. Ten dokázal zatím jednou zvítězit. Zápas nabídl několik šancí, dvě penalty a po devadesáti minutách radost domácích.

 

Ratajův gól po rohovém kopu

V úvodu zápasu se oba týmy „oťukávaly“, a hra byla tak zpočátku poměrně opatrná.

 

Ve 21. minutě přišla úvodní branka zápasu. Po centru z rohového kopu se hlavou prosadil obránce Ondřej Rataj, a poslal tak domácí do vedení.

 

Hosté mohli zhruba po čtvrthodině odpovědět Matějem Srchem, jeho hlavička z malého vápna ale skončila v rukavicích brankáře Nerada.

 

V závěru první půle mohl vyrovnat ještě Tomáš Spousta, který ale ve vyložené šanci přestřelil branku soupeře.

 

První poločas tak skončil výsledkem 1:0 pro domácí mužstvo.

Penalta na obou stranách

Spartak Příbram byla od začátku druhé půle aktivní, držela balón a hnala se za vyrováním. Narážela však na dobře fungující obranu domácích.

 

Ti naopak hráli na brejky a po jednom z nich byl ve vápně nedovoleně poslán k zemi kapitán Marián Prchlík. Sedlec-Prčice tak zahrával pokutový kop. K tomu se postavil Martin Hájek a přesnou střelou nedal brankáři hostů šanci. Domácí tak vedli 2:0.

 

Poté mohli náskok svého týmu navýšit Václav Kabíček, Michal Davídek, Marián Prchlík i střídající Denis Molnár, ani jeden z exekutorů ale ve velkých příležitostech neuspěl. Blízko k tomu, aby rozvlnil síť, měl i autor první branky utkání Ondřej Rataj, jeho zakončení po standardní situaci ale skončilo na břevně.

 

V 88. minutě byli za svou snahu odměneni hosté. Václav Kabíček se ve vlastním vápně dopustil faulu, a rozhodčí tak podruhé v utkání ukázal na značku pokutového kopu. Tentokrát ovšem na straně Spartaku. Penaltu proměnil Václav Kadlec, a snížil tak na rozdíl jediné branky.

 

Pro hosty bylo už ale příliš pozdě a Sedlec-Prčice si v závěru utkání výsledek pohlídal.

 

 

 


Ohlasy k zápasu


TJ Sedlec-Prčice
Radim Hešík: S výsledkem jsem spokojený, body doma se samozřejmě počítají. Myslím si, že můžu pochválit tým za předvedenou bojovnost. Kluci makali do poslední minuty, nevypli a po celou dobu byli velice konsolidovaní, trpěliví a dobře si organizovali hru. Teď nás čeká anglický týden, na který se musíme připravit. V úterý lehký trénink a pak třikrát Praha.

Spartak Příbram
Zdeněk Míka: Rozhodly dvě standardní situace. Nejdříve jsme dostali gól z rohu a pak z penalty, takže zase rozhodla individuální chyba ve vápně a nepokrytí hráče při rohu. Troufám si říct, že po prvním inkasovaném gólu jsme začali lépe napadat, zlepšili jsme rozehru a v herní činnosti jsme dominovali. Na nějaký výsledek už to pak ale nestačilo. Spokojeni bychom určitě byli s remízou.