Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

A mužstvo, Sport Invest I.A.třída sk.A

1. kolo, neděle 11.srpna 2019

TJ Jíloviště TJ Viktoria Vestec
SPARTAK Příbram FC Čechie Velká Dobrá
SK Votice TJ Kovohutě Podlesí
TJ Sokol Klecany FK Mníšek pod Brdy
Sedlec-Prčice SK Chlumec
TJ Dynamo Nelahozeves FK Olympie Zdice
SK Doksy SK Tochovice
SK Baník Libušín SK Rakovník B

2. kolo, neděle 18.srpna 2019

TJ Viktoria Vestec SK Rakovník B
SK Tochovice SK Baník Libušín
FK Olympie Zdice SK Doksy
SK Chlumec TJ Dynamo Nelahozeves
FK Mníšek pod Brdy Sedlec-Prčice
TJ Kovohutě Podlesí TJ Sokol Klecany
FC Čechie Velká Dobrá SK Votice
TJ Jíloviště SPARTAK Příbram

3. kolo, neděle 25.srpna 2019

SPARTAK Příbram TJ Viktoria Vestec
SK Votice TJ Jíloviště
TJ Sokol Klecany FC Čechie Velká Dobrá
Sedlec-Prčice TJ Kovohutě Podlesí
TJ Dynamo Nelahozeves FK Mníšek pod Brdy
SK Doksy SK Chlumec
SK Baník Libušín FK Olympie Zdice
SK Rakovník B SK Tochovice

4. kolo, sobota 31.srpna 2019

TJ Viktoria Vestec SK Tochovice
FK Olympie Zdice SK Rakovník B
SK Chlumec SK Baník Libušín
FK Mníšek pod Brdy SK Doksy
TJ Kovohutě Podlesí TJ Dynamo Nelahozeves
FC Čechie Velká Dobrá Sedlec-Prčice
TJ Jíloviště TJ Sokol Klecany
SPARTAK Příbram SK Votice

5. kolo, neděle 8.září 2019

SK Votice TJ Viktoria Vestec
TJ Sokol Klecany SPARTAK Příbram
Sedlec-Prčice TJ Jíloviště
TJ Dynamo Nelahozeves FC Čechie Velká Dobrá
SK Doksy TJ Kovohutě Podlesí
SK Baník Libušín FK Mníšek pod Brdy
SK Rakovník B SK Chlumec
SK Tochovice FK Olympie Zdice

6. kolo, sobota 14.září 2019

TJ Viktoria Vestec FK Olympie Zdice
SK Chlumec SK Tochovice
FK Mníšek pod Brdy SK Rakovník B
TJ Kovohutě Podlesí SK Baník Libušín
FC Čechie Velká Dobrá SK Doksy
TJ Jíloviště TJ Dynamo Nelahozeves
SPARTAK Příbram Sedlec-Prčice
SK Votice TJ Sokol Klecany

7. kolo, neděle 22.září 2019

TJ Sokol Klecany TJ Viktoria Vestec
Sedlec-Prčice SK Votice
TJ Dynamo Nelahozeves SPARTAK Příbram
SK Doksy TJ Jíloviště
SK Baník Libušín FC Čechie Velká Dobrá
SK Rakovník B TJ Kovohutě Podlesí
SK Tochovice FK Mníšek pod Brdy
FK Olympie Zdice SK Chlumec

8. kolo, sobota 28.září 2019

TJ Viktoria Vestec SK Chlumec
FK Mníšek pod Brdy FK Olympie Zdice
TJ Kovohutě Podlesí SK Tochovice
FC Čechie Velká Dobrá SK Rakovník B
TJ Jíloviště SK Baník Libušín
SPARTAK Příbram SK Doksy
SK Votice TJ Dynamo Nelahozeves
TJ Sokol Klecany Sedlec-Prčice

9. kolo, neděle 6.října 2019

Sedlec-Prčice TJ Viktoria Vestec
TJ Dynamo Nelahozeves TJ Sokol Klecany
SK Doksy SK Votice
SK Baník Libušín SPARTAK Příbram
SK Rakovník B TJ Jíloviště
SK Tochovice FC Čechie Velká Dobrá
FK Olympie Zdice TJ Kovohutě Podlesí
SK Chlumec FK Mníšek pod Brdy

10. kolo, neděle 13.října 2019

TJ Viktoria Vestec FK Mníšek pod Brdy
TJ Kovohutě Podlesí SK Chlumec
FC Čechie Velká Dobrá FK Olympie Zdice
TJ Jíloviště SK Tochovice
SPARTAK Příbram SK Rakovník B
SK Votice SK Baník Libušín
TJ Sokol Klecany SK Doksy
Sedlec-Prčice TJ Dynamo Nelahozeves

11. kolo, sobota 19.října 2019

TJ Dynamo Nelahozeves TJ Viktoria Vestec
SK Doksy Sedlec-Prčice
SK Baník Libušín TJ Sokol Klecany
SK Rakovník B SK Votice
SK Tochovice SPARTAK Příbram
FK Olympie Zdice TJ Jíloviště
SK Chlumec FC Čechie Velká Dobrá
FK Mníšek pod Brdy TJ Kovohutě Podlesí

12. kolo, neděle 27.října 2019

TJ Viktoria Vestec TJ Kovohutě Podlesí
FC Čechie Velká Dobrá FK Mníšek pod Brdy
TJ Jíloviště SK Chlumec
SPARTAK Příbram FK Olympie Zdice
SK Votice SK Tochovice
TJ Sokol Klecany SK Rakovník B
Sedlec-Prčice SK Baník Libušín
TJ Dynamo Nelahozeves SK Doksy

13. kolo, neděle 3.listopadu 2019

SK Doksy TJ Viktoria Vestec
SK Baník Libušín TJ Dynamo Nelahozeves
SK Rakovník B Sedlec-Prčice
SK Tochovice TJ Sokol Klecany
FK Olympie Zdice SK Votice
SK Chlumec SPARTAK Příbram
FK Mníšek pod Brdy TJ Jíloviště
TJ Kovohutě Podlesí FC Čechie Velká Dobrá

14. kolo, neděle 10.listopadu 2019

TJ Viktoria Vestec FC Čechie Velká Dobrá
TJ Jíloviště TJ Kovohutě Podlesí
SPARTAK Příbram FK Mníšek pod Brdy
SK Votice SK Chlumec
TJ Sokol Klecany FK Olympie Zdice
Sedlec-Prčice SK Tochovice
TJ Dynamo Nelahozeves SK Rakovník B
SK Doksy SK Baník Libušín

15. kolo, neděle 17.listopadu 2019

SK Baník Libušín TJ Viktoria Vestec
SK Rakovník B SK Doksy
SK Tochovice TJ Dynamo Nelahozeves
FK Olympie Zdice Sedlec-Prčice
SK Chlumec TJ Sokol Klecany
FK Mníšek pod Brdy SK Votice
TJ Kovohutě Podlesí SPARTAK Příbram
FC Čechie Velká Dobrá TJ Jíloviště