Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Sedlec-Prčice A - Kondrac 1:2 po penaltách

Finálové utkání zimního turnaje ve Voticích jsme prohráli až po pokutových kopech.

Sestava: Dařena - Kobliha, Hedvík, Pištěk Zd. st., Lukáš M. - Mára, Bechyně, Pištěk T., Pištěk L. - Davídek M., Nádvorník
Střídali: Král, Ryšavý
Trenér: Pištěk Zd. ml.
Vedoucí mužstva: Ryšavý Jos.
Asistent roz.: Špaček Jan

Penaltu proměnili: Bechyně, Mára, Davídek M., Hevdvík
Penaltu neproměnil: Pištěk T.

Pro finálový zápas zimního Votického turnaje jsme počítali zraněné. Z různých důvodů nemohli nastoupit Tomáš Davídek, Petr Polidar a Pavel Muller. Přesto jsme zápas mohli dotáhnout do vítězného konce ještě před penaltami.
Úvod zápasu patřil jednoznačně Kondrackým. Nedokázali jsme se vyrovnat s jejich rychlým přístupem a kvalitní kombinací na naší polovině. Špatně jsme přistupovali k záložníkům i útočníkům soupeře a ti měli dost času mezi sebou kombinovat. Z jejich mezihry také pramenily akce, které však vychytal výborný Dařena, nebo se hostující hráči vůbec netrefili do branky. Co se týče naší útočné hry, tak ta se skládala asi ze tří brejkových situací, ze kterých jsme ovšem mnoho nevytěžili. Chyběla kvalitní finální přihrávka nebo nás zlobilo zpracování míče. Vývoj dalšího zápasu ovlivnilo přísné vyloučení Kondrackého útočníka, který zezadu zkosil Tomáše Pištěka. Po tomto zákroku jsme se dostali více do hry a měli jsme i šance. To by ovšem Karel Mára nebo Michal Davídek nemohli mít uspěchané kopačky.
Druhou půlku jsme začali aktivně a zatlačili jsme soupeře před jeho vápno. Dobré příležitosti ke skórování měl Tomáš Pištěk, ale v samostatném úniku nejprve hodil míčem po brankáři Kondrace a poté netrefil branku pěknou střelou. Branku jsme vstřelili po dvaceti minutách, kdy jsme byli lepším týmem. Po přečíslení našel Bechyně Michala Davídka, který jedním dotykem překonal Kondrackého gólmana. Po tomto gólu jsme se zatáhli a pasivní hrou jsme posadili Kondracké na koně. Ti opět začali být všude první. Přesto jsme mohli několikrát skórovat do otevřené obrany, ale i z jasných situací jsme si nedokázali poradit. Proto přišlo vyrovnání, když po nedůrazném zákroku Koblihy v malém vápnu dorazil míč do hřiště soupeřův záložník. Před koncem utkání jsme ještě mohli zvrátit výsledek na svou stranu, když unikl Michal Davídek, odcentroval před bránu, ale Petr Nádvorník již na dlouhou nohu trefil pouze tyč.
Proto museli o vítězi turnaje rozhodnout penalty. Střelci Kondrace byli bezchybní, i když si Zbyněk několikrát "šáhnul". V druhé serii neproměnil Tomáš Pištěk, když trefil pouze tyč a tak se z vítězství radovali Kondračtí.
Příští týden hrajeme v pátek 13. března od 19:00 ve Voticích s Miřeticemi. Odjezd z náměstí v 18:00.