Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

ČFL - Sezimovo Ústí i s Barteskou

Fotbalisté Sezimova Ústí zahájili letní přípravu i největší posilou, kterou je Milan Barteska. Mimo změn v hráčském kádru proběhlo i doplnění realizačního týmu.

V pátek odpoledne se hlavnímu kouči Zákostelskému hlásilo na Soukeníku celkem osmnáct hráčů. Někteří hráči totiž ještě dobírají dovolenou. Jsou to: Kochlöfl, Endl, Kordík, Schön, Nenička a Krch. Další hráči si doléčují zranění: Janů, Koutník, Zelenka.

Novými tvářemi v kádru Ševců jsou: Milan Barteska, který ukončil profesionální kariéru v Opavě a nyní bude hrát právě v Sezimově Ústí. Na testy přicházejí útočník Ibrahima Barry, srbský útočník z Hajduku Bělehrad Vukadin Vukadinovič a obránce Ondřej Majer z FK Tábor. Staronovou tváří je asistent hlavního trenéra Petr Holota, který již v minulosti působil na Soukeníku v roli sportovního ředitele. O dalších příchodech se jedná a zatím to vypadá, že se vedení Spartaku bude snažit přivést posily na posty útočníka a brankáře, protože právě na těchto postech tlačí Jihočechy nejvíce “bota“. Na post brankáře by měl přijít Michňa z Mladé Boleslavi. Právě Michňa již v Sezimově Ústí chvíli hrál a Spartak usiluje o tom, že ho znovu angažuje.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz