Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

TJ Sedlec-Prčice - Jižní Město Chodov 2:5 (1:3)

V dalším utkání jsme se vypravili opět na hřiště pražského Újezdu, kde nás čekal další pražský soupeř Chodov. Zápas ačkoli hraný čtrnáct dní před mistrovskými utkáními připomínal spíš rannou fázi přípravy než vyladěné herní projevy. Chodov měl lepší koncovku a jednoduše proto tento vyrovnaný zápas vyhrál.

Sestava: Ryšavý (Prchlík) - Prchlík, Sedláček, Polidar, Seidel - Mára, Hájek, Pištěk T., Raček - Davídek, Nousek

Branky: Davídek, Hájek

Střídali: Trnobranský, Šetina, Bouška, Kotva


Na utkání jsme odjeli bez Lukáše Pištěka, Jelena a Koblihy, kteří z různých důvodů nemohli jet. Úvod jsme měli dobrý a již v páté minutě po kombinaci ve středu pole zakončil k tyči Hájek. Poté byl sám před gólmanem Pištěk, ale trefil pouze protihráčovy nohy. Soupeř poté vyrovnal, když špatně vyběhl Ryšavý, netrefil balon a útočník posílal do prázdné. Dále zklamal v tisíciprocentní šanci Davídek, kterému předložil před prázdnou bránu Nousek. Chodov poté přidal dvě branky v níž měli prsty opět naši obránci a jejich buď váhavá rozehrávka nebo nedůraz při osobním bránění soupeře. My jsme měli několik nadějných akcí před soupeřovou brankou, ale finální fáze byla tristní. Buď jsme to chtěli uklidit až do kuchyně anebo jsme uspěchali zakončení. Zkrátka útočné manévry k brance nevedli.

O poločase odstoupil Ryšavý kvůli nataženému svalu a do branky se postavil náš pravý bek Prchlík. Ten hned v úvodu dostal branku a bylo výsledkově po zápase. Přesto jsme to nezabalili, předvedli pár slušných akcí, ale zakončit do branky dokázal již jen Davídek hlavou po centru Kotvy. Nutno ovšem podotknout, že fotbal to byl k nekoukání, zřídka bylo vidět přejití jeden na jednoho nebo tři přihrávky po sobě. Součinnost řad vázla, nebylo komu nahrát. Přesto se dá říci, že s trochou štěstí se dalo hrát minimálně 5:5. 

Příští týden máme doma na vedlejší ploše generálku s vedlejší Jesenicí a uvidíme co s námi přechod na normální trávu udělá.