Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

Tj Sokol S-P dorost vs Ligmet Milín

Prvni mistrovské utkani sehrali naši dorostenci v Miline u Příbrami.Rozdil po podzimní části byl bodový.Hralo se na velmi dobře pripravenem hřisti.Sestava:Jankovsky,Křížek,Švagr,Kabíček P,Pištek,Dřevojan,Seidel,Hocke,Kabíček J,Rataj,Pech.stř.Bursik,Kubat.První polocas se nehral pohledny fotbal na obou stranach,veškerá aktivita  se odehravala ve stredu zalohy.Před koncem polocasu se ujali domaci vedeni 0:1 kdyz z tresneho kopu neudržel nas golman míč a pohotove dorazily do branky.Do druhe ho polocasu jsme nastoupily aktivne a snazily jsme se hrou po stranach dostat k zakonceni.Bohuzel nam nepralo stesti v koncovce a co mne hodne mrzí je učast 3 rozhodčich kteří podle meho nazoru vubec zapas nezvladli.Nicmene sme bojovali s nepřízni a zapas  dohraly bez emoci.Nakonec sme obdrželi jeste dvě branky.V 90 min jsme kopali penaltu kterou.kterou nepromenil jinak výborny Dřevojan.Utkani skončilo 0:3 pro Milín.Další Mistrovske utkani sehraje dorost v sobotu( 29.3 od 15:00hod ZMENA POZOR!!!!!!)Soupeř nedaleke Votice prijdte podporit a zafandit pri malem derby.