Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. Benešov

Hlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

Mediální partner

Měsíčník Náš domov

SK Dobříč - TJ Sedlec-Prčice A 4:3 (2:2)

Venkovní utkání, hodně gólů a pěkné počasí.

Sestava: Chylík - Raček, Sedláček, Jelen, Kabíček J. - Prchlík, Pištěk - Kabíček P., Růzha, Kobliha - Davídek
 
Branky: Prchlík, Pištěk, Davídek
 
Střídal: Kotva
 
Na náš fotbal v jarní části sezóny mi už trochu schází adjektiva. Přijde mi to jako kolovrátek - podobné výkony, obdržené branky, minimum vytvořených šancí, chybějící zodpovědnost.
 
První poločas jsme začali dobře, drželi jsme míč a dostali se do první gólovky. Prchlíka vysunul Růzha, ale ten sám před golmanem trefil nohy golmana. Pak se urodilo na druhé straně, když si výkop golmana prodloužil domácí čahoun sám na sebe a ještě vybojoval penaltu, když ho fauloval při kličce Chylík. Penaltu domácí proměnili, ale dlouho se neradovali. Dobrou akci po straně zakončil s nasazením vlastního těla Prchlík, když dorazil skákající centr do brány před dotírajícími golmanem a obráncem. Pak ale opět zavěsili domácí, když si na roh naskočil na přední tyči domácí záložník a bylo vymalováno. Hra byla asi vyrovnaná, nikdo se nikam nehnal a spíš se čekalo co kdo vymyslí. No a vymysleli jsme nakonec my, když kombinaci u levé lajny zakončil střelou Pištěk, jež se otřela o záda Růzhy do protipohybu gólmana. Těsně před přestávkou se vyhnul naší ofsajdové pasti dobříčský záložník, ale své sólo a kličkování zakončil střelou do výborně zasahujícího Chylíka.
 
Druhý poločas jsme začali špatně. Hned ve druhé minutě dlouhý aut, prodloužení a nepokrytý hráč na zadní tyči měl lehoučkou práci. Pak kloudná akce domácích po straně, volný hráč na malém vápně a rozdíl ve skóre byl dvougólový. My jsme se pak tlačili za tím, s výsledkem něco udělat, ale bohužel. To domácí nás mohli ještě z brejkových situacích několikrát potrestat, ale už v koncovce neměli štěstí ani kvalitu. Pět minut před koncem jsme ještě vykřesali naději po gólu Davídka. Ten se na jaře konečně střelecky probuidl. Davídek ještě v poslední minutě předložil na vápně míč Koblihovi, ale ten v dobré pozici trefil pouze nohy obránce.
 
Zkrátka řečeno, již vyhlížíme konec sezóny, která je na jaře tedy opravdickým trápením. Nad vodou naše fanoušky může držet ještě odveta finále středočeského poháru, která se odehraje již tuto středu 8. června na našem stadionu od