Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

Výkonný výbor na svém zasedání rozhodl, že se fotbal ke kampani připojí. Proto Vás oslovujeme se žádostí, abyste se s kampaní seznámili na jejích webových stránkách www.hvezdynepadajiznebe.cz a podle pokynů se k ní i Vy připojili.

Přípravná utkání

Seminář „ Nové trendy v tréninku mládeže“

Zprávy z klubu

S trendy ve fotbalovém tréninku nejmenších fotbalistů trenéry seznamoval Stanislav Rožboud, trenér přípravky Dynama České Budějovice a stále aktivní hráč Sezimova Ústí. Seminář s praktickými ukázkami průpravných a herních cvičení přinesl trenérům řadu námětů pro trenérskou práci.

VIDEO: Návod na léčbu a prevenci poranění svalů stehna

Zprávy z klubu

Tým českých odborníků vytvořil souhrnný program, který má umožnit fotbalistům odpovídajícím způsobem léčit a především pak předcházet zraněním stehenních svalových skupin.

TJ Sedlec-Prčice - Sokol Dublovice 4:0

Přípravná utkání

Zápas v úmorném vedru jasně opanovalo naše mužstvo, když brankový rozdíl měl být ještě výraznější. Jenomže úspěšnost naší střelby není bůhvíjak vysoká a na branky spotřebujeme neuvěřitelné množství šancí.

Týnec nad Sázavou - Sedlec-Prčice A 3:4 (2:0)

Přípravná utkání

V netradičním dni v týdnu, ve středu v podvečer, jsme nastoupili k dalšímu přípravnému utkání. To se odehrálo na krásně připraveném a velkém hřišti v Týnci nad Sázavou. První i druhý poločas vyzněl lépe pro nás s tím, že branky v tom prvním stříleli pouze domácí.

TJ Sedlec-Prčice A - Vrchotovy Janovice 5:2

Přípravná utkání

Klasické pouťové utkání konané o prčickém posvícení jsme měli v otěžích po celý zápas my. Předzápas nám obstarali pražské Sparťanky, na které bylo radost pohledět. Totéž se ale dá říci i o nás samozřejmě. Museli jsme se vyrovnat s absencí brankáře Ryšavého, kterého však bravůrně zastoupili Hedvík a především ve druhé půli Polidar. Trenér má o čem přemýšlet :).

Dorost S-P- AC Sparta Praha

Přípravná utkání

Lákadlem ,bylo mužstvo AC Sparta Praha ,kompletní ligový tým žen v čele s kapitánkou a odchovankyní sedleckoprčické kopané J.Sedláčkovou

Další přípr.zápas s FC Chýnov

Přípravná utkání

Jubilejní 40.ročník Memoriál Fr.HÁJKA vyhráli Sedleckoprčický.

Přípravná utkání

V rámci letní přípravy se konal již 40. ročník Memoriál Fr.Hájka. V semifinálovém duelu hraném na 2x 30 se utkali Sedlec-Prčice –FK Týnec n.Sázavou a ve druhém utkání celky Tatran Sedlčany – MFK Dobříš.

Rozpis přípravy Léto 2011

Přípravná utkání

Červené Pečky - Sedlec-Prčice A 2:3

Přípravná utkání

První přátelské utkání v letním přípravném období jsme absolovovali v Červených Pečkách s místním účastníkem I. A třídy. Zápas to byl vyrovnaný, plný útočných akcí na obou stranách, ale také chyb v obranách. Jako první test před novou sezónou naše hra nevypadala špatně a je na čem stavět. Tím spíše, že jsme večer předtím řádně oslavili se Zdeňkem Pištěkem jeho významné životní jubileum.

Rozlosování podzim 2011

Přípravná utkání

Pravidla fotbalu malých forem

Zahraniční fotbal

Doporučeno mládežnickým trenérům-přípravka,ml.žáci

Nabídka zájezdu do Skotska na repre

Domácí fotbal

Zahájení podzimní časti SR 2011/12,Upřesnění postupy a sestupy dospělých 2010/11

Domácí fotbal

METODICKÝ POKYN 03/2011 POSTUPY A SESTUPY SOUTĚŽE DOROSTU 2010/11

AUDI CUP 2011

Zahraniční fotbal

Allianz Arena

Marcela Nouska remíza v Týně mrzí, těší se na střetnutí s Hlubokou

Domácí fotbal

Písek: Podruhé se v jarní části probojoval do sestavy kola písecký útočník Marcel Nousek. V červnu pětadvacetiletý odchovanec Písku a (Sedlec-Prčice) vstřelil v Týně dvě branky a zaokrouhlil svůj střelecký účet na rovných deset. Ve 23. kole byl jediným hráčem, který dokázal skórovat víc než jednou a vysloužil si vizitku Muže kola.

ZELEN CUP

Zprávy z klubu

Pozvánka na malou kopanou.

Dobříš - TJ Sedlec-Prčice A 4:2

Přípravná utkání

Generálku na jarní boje jsme absolvovali na umělce v Dobříši. Ačkoliv jsme začali dobře a v prvních dvaceti minutách jsme předváděli dobrý fotbal, zbytek utkání vyzněl jednoznačně pro domácí. Zkrátka dvacet minut dobré hry na dobrý výsledek nestačí.

Sedlec-Prčice A - Mladá Vožice 4:1 (1:0)

Přípravná utkání

Předposlední přípravu jsme odehráli poprvé na trávě, na hřišti v Heřmaničkách. Terén sice nebyl po zimě nejhorší, ale nerovnosti nám značně ztěžovali kombinaci a rychlý přechod do útoku. Hra bohužel nesnesla žádná měřítka až na některé dobře provedené akce směrem dopředu. Obrana pracovala spolehlivě, ale nutno podotknout, že soupeř dopředu vůbec nic nepředvedl.Další stránky (celkem článků: 839 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 >>