Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

Staří páni v Praze

Přípravná utkání

Staří páni sehráli v pátek 24.11. 2006 od 18.30 hod. v Praze Hostivaři na umělé trávě družební přátelský zápas proti mužstvu kamarádů Doktora ( Ing.Z. Pištěka).

Srovnání našich týmů po podzimu 2006

Zprávy z klubu

Dovolil jsem si propočítat, jak na tom jsou naše mužstva napříč tabulkami a soutěžemi, které hrají. Je docela zajímavé, jak si mužstva vedla

Rozhovor s Milanem Nouskem...z 15.1.2006

Přípravná utkání

Kral strelcu Milan Nousek odchazi z Pisku na hostovani do Strakonic. Milan Nousek (21), fotbalista FC Pisek, jehoz pred casem testovalo i tehdy jeste prvoligove Dynamo Ceske Budejovice, se s patnacti goly stal nejlepsim strelcem podzimni casti krajskeho preboru. Uspesny kanonyr vsak meni dres. Na jare bude pomahat muzstvu SK Strakonice k zachrane v CFL.

Rozhovor s Vláďou Říhou..

Přípravná utkání

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s kanonýrem Mezna.Ex-Sedlecko-Prčický hráč Vládˇa Říha svolil k rozhovoru, hráč který okusil „derby“ z obou stran, běhavý záložník který vždycky brousí pravou lajnu a vyšperkovanými kličkami motá hlavu soupeřům, diváky dostává do varu.

Rozhovor s Tomášem Davídkem

Rozhovory

Po dlouhém čase, kdy naše rubrika "Rozhovory" zela prázdnotou až do rozhovoru s panem Spálenkou, jsme se rozhodli přinést rozhovor se současný úderným šutérem z Áčka, Tomášem Davídkem.

K "rozhovoru" s panem Spálenkou

Rozhovory

Chtel bych se verejne omluvit a jak doufam i osobne(ze se mi to podari) panu Spalenkovi

Seznam lidí pro klubovou bundu

Zprávy z klubu

Zde je seznam všech, co mi zatím dali vědět, že chtěli vytvořit klubovou bundu. Kdybyste věděli o nějaké chybě, popřípadě chtěli něco změnit (přezdívku, číslo), nebo ještě o někom věděli, tak mi pošlete mail, nebo zkuste diskuzi. Uzávěrka bude ke konci tohohle týdne - čtvrte/pátek.

pan Spalenka versus SK Prestavlky

Rozhovory

tak jak to bylo a nebylo..

Zápasový plakát

Zprávy z klubu

Zkusil jsem udělat dva návrhy na plakáty na zápasy, obrázky jsem umístil do fotogalerie

Gratulace Josefu Nádvorníkovi k padesátinám

Zprávy z klubu

V neděli oslaví předseda našeho klubu padesátiny a tak jsme se rozhodli mu skromě popřát na našich stránkách.

Tělocvična - 06/07

Přípravná utkání

Z výboru oddílu kopané

Zprávy z klubu

Co si dáme na ty bundy?

Zprávy z klubu

Už jsme tohle téma řešili v diskuzi a tak jsem se nad tím trochu zamyslel, vytvořil jsem nějaký návrhy, tak se o tom na tréninku nebo u piva můžeme pobavit.

Pravidla jsou pravidla...?!?

Přípravná utkání

Nedávno jsem se dostal do diskuze o pravidlech ve fotbale.S nepotěšujícím závěrem nevědomosti některých důležitych informací jsem se rozhodl o ně podělit....

Statistika za minulý týden

Zprávy z klubu

Nová statistika!!

Dorost vs. Podolí

Přípravná utkání

Přátelsky se náš dorost utkal 24. srpna 2006 s mužstvem hrajícím pražskou A-třídu, Podolím. V kvalitním mači byli šťastnější domácí, kteří vyhráli 2:1. (ale odešel sem deset minut před koncem :))

Stará garda vs. Chotoviny

Přípravná utkání

Mužstvo našich starých pánů nastoupilo za dobrého počasí na pěkně upraveném trávníku ve čtvrtek 23. srpna 2006 od 18.00 proti výborně připravenému týmu internacionálů z Chotovin. Fouknul jim to domácí hvězda Petr Polidar a ve druhém poločase ho vystřídala naděje Sedlecké kopané Pavel Muller.

Zpráva o činnosti TJ Sokol Sedlec-Prčice, oddíl kopané

Přípravná utkání

Úvodem této zprávy uvedu již tradičně statistické údaje o členské základně v roce 2005 Tělovýchovná jednota registruje celkem 266 členů z toho 184 dospělých 27 dorostenců a 55 žáků. Členové jsou organizováni ve třech oddílech. Fotbalistů je 192 (oproti loňskému roku přibyli 3), turistů je 14, členů ASPV je 60 (oproti loňskému roku ubyli 4 členové).

Vítejte na nových stránkách

Zprávy z klubu

V malém článku bych vás chtěl informovat o nově vzniklých stránkách TJ Sokol Sedlec-Prčice, o jejich tvorbě a jejich cíli.

Olbramovice - Sedlec-Prčice 3:0 (2:0)

Přípravná utkání

Utkání na umělé trávě v Benešově, kde náš tým nestačil na účastníka I.B třídy, ale ověřil si, že je schopen podat kvalitní výkon i proti silnému soupeři.Další stránky (celkem článků: 848 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 >>