Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

Sedlec-Prčice:Hodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2010-2011

Zprávy z klubu

Rozlosování podzim 2010-2011A-muži,Dorost Starší žáci.Muži B,Ml.žáci,Přípravka

Zprávy z klubu

TJ Sokol Sedlec-Prčice pořádal utkání okresních výběrů.

Domácí fotbal

Sedlec-Prčice - Okresní fotbalové výběry U12 (ročník 1999) a U13 (ročník 1998) sehrály na hřišti v Sedlci–Prčici první zápasy s OFS Příbram, v nichž se s hosty nemazlili.Za výběr OFS Benešov U-12.nastoupil i náš hráč Ondra Rataj (ročník 2000),který si vedl s hráči o rok staršími velice dobře.

Utrpení exekutora pokutového kopu...

Sedleckoprčický objev

Je krásná (zatím) dubnová neděle. Na hrbolatém fotbalovém hřišti v...

Statistika v reprezentačních startech naší odchovankyně Jany Sedláčkové hrající v dresu AC Sparta Praha.

Přípravná utkání

Nováček z Chotýšan nechce být jen do počtu

Domácí fotbal

Benešovsko – O víkendu se rozjedou naplno fotbalové soutěže mužů. Podívali jsme se, jak je připraveno sedm okresních týmů (Sokol Kondrac, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, Sokol Teplýšovice, Sokol Sedlec–Prčice, Sokol Nespeky, SK Chocerady a nováček Sokol Chotýšany) v I. B třídě, skupině D.

Sedlec-Prčice A - Teplýšovice 5:6

Přípravná utkání

V nedělní generálce jsme se utkali se svým pozdějším soupeřem v mistrovské soutěži, mužstvem Teplýšovic. Pohledný zápas byl infarktovým pro oba trenéry i obrany, zato pohledný pro diváky. Konečný výsledek nakonec o připravenosti obou mužstvech na sezónu mnoho nevypovídá, a tak se můžeme jen těšit na příští týden a začátek mistrovských utkání.

Sedlec-Prčice A - Božetice 8:1

Přípravná utkání

V předvečer posvícenského veselí jsme se utkali se soupeřem z jihočeské I.B třídy, družstvem Božetic. V ideálních fotbalových podmínkách, na mokrém pažitu se odehrál zápas v naší režii s jednoznačným výsledkem, kterému jsme dali tvar hlavně po přestávce.

Nové zdravotnické centrum

Přípravná utkání

Na Ortopedické klinice 1. LF UK ve Fakultní nemocnici v Praze Na Bulovce bylo zřízeno FIFA Medical Centre of Exellence.

39. Memoriál Františka Hájka

Přípravná utkání

V sobotu 31. srpna 2010 se na našem stadionu uskutečnil 39. ročník tradičního Memoriálu Františka Hájka, nezapomenutelného činovníka našeho klubu. Na poslední roky se zde sešla skutečně kvalitní mužstva - domácí Sedlec-Prčice - I.B třída, Tatran Sedlčany - I.A třída, Týnec nad Sázavou - I.A třída a Sokol Sezimovo Ústí - I.A třída.

Horní Branná - Sedlec-Prčice A 3:4 (2:2)

Přípravná utkání

Při náročném kondičním soustředění jsme se ve středečním odpoledni utkali s místním celkem hrající stejně jako my I.B třídu.

Sedlec-Prčice A vs. Borotín 5:0 (1:0)

Přípravná utkání

V pátečním podvečeru jsme odehráli v Heřmaničkách další ze série přátelských utkání, tentokrát proti sousednímu Borotínu. Na poměrně dobře připraveném hřišti jsme sehráli dobrou partii, ale dalo by se říci, že proti takovému soupeři bychom měli předvést lepší výkon.

Uhlířské Janovice - Sedlec-Prčice A 3:3

Přípravná utkání

Před odjezdem na kondiční soustředění jsme si zajeli na utkání s Uhlířskými Janovicemi, účastníkovi I.A třídy Středočeského kraje. Zápas to byl kvalitní z obou stran, i když hlavně trenér Janovických měl co říci svojí obraně. No hlavně asi děkoval naprosté impotenci našich střelců, protože co jsme v tomto zápase spálili, to bylo k neuvěření.

Přípravy našich mužstev A,B,Dorost,st.žáci,ml.žáci,přípraka

Přípravná utkání

A mužstvo - FC Chýnov 3:3 (1:0)

Přípravná utkání

V prvním přátelském přípravném utkání jsme se utkali s 9. celkem uplynulé sezóny v jihočeském krajském přeboru, s Chýnovem.

Fotbalisté z okresu mají šanci vyzvat prvoligisty

Zprávy z klubu

Vedení Českomoravského fotbalového svazu představilo na středeční tiskové konferenci k zahájení Gambrinus ligy i jeden projekt, který se týká hráčů v nejnižších okresních soutěžích. Tedy od okresního přeboru po IV. třídu.

Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů v I. B třídě

Zprávy z klubu

Sezona 2009-2010

Zprávy z klubu

Celkové umístění našich mužstev v soutěži.

Příprava

Přípravná utkání

Přinášíme rozpis přípravných zápasů pro nadcházející sezónu 2010/2011. Místa a čas utkání budou včas upřesněny.

Z krajské I. B třídy sestoupí nejméně 12 týmů

Domácí fotbal

Střední Čechy - O sestupech v okresních fotbalových soutěžích výrazným způsobem rozhodují neúspěchy zástupců našeho regionu ve vyšších soutěžích. Nejcitelněji pak v I. B třídě. Kolik tedy vlastně "půjde dolů" týmů a jak moc jsou ohroženy týmy z Příbramska a Benešovska?Další stránky (celkem článků: 848 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 >>