Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

39. Memoriál Františka Hájka

Přípravná utkání

V sobotu 31. srpna 2010 se na našem stadionu uskutečnil 39. ročník tradičního Memoriálu Františka Hájka, nezapomenutelného činovníka našeho klubu. Na poslední roky se zde sešla skutečně kvalitní mužstva - domácí Sedlec-Prčice - I.B třída, Tatran Sedlčany - I.A třída, Týnec nad Sázavou - I.A třída a Sokol Sezimovo Ústí - I.A třída.

Horní Branná - Sedlec-Prčice A 3:4 (2:2)

Přípravná utkání

Při náročném kondičním soustředění jsme se ve středečním odpoledni utkali s místním celkem hrající stejně jako my I.B třídu.

Sedlec-Prčice A vs. Borotín 5:0 (1:0)

Přípravná utkání

V pátečním podvečeru jsme odehráli v Heřmaničkách další ze série přátelských utkání, tentokrát proti sousednímu Borotínu. Na poměrně dobře připraveném hřišti jsme sehráli dobrou partii, ale dalo by se říci, že proti takovému soupeři bychom měli předvést lepší výkon.

Uhlířské Janovice - Sedlec-Prčice A 3:3

Přípravná utkání

Před odjezdem na kondiční soustředění jsme si zajeli na utkání s Uhlířskými Janovicemi, účastníkovi I.A třídy Středočeského kraje. Zápas to byl kvalitní z obou stran, i když hlavně trenér Janovických měl co říci svojí obraně. No hlavně asi děkoval naprosté impotenci našich střelců, protože co jsme v tomto zápase spálili, to bylo k neuvěření.

Přípravy našich mužstev A,B,Dorost,st.žáci,ml.žáci,přípraka

Přípravná utkání

A mužstvo - FC Chýnov 3:3 (1:0)

Přípravná utkání

V prvním přátelském přípravném utkání jsme se utkali s 9. celkem uplynulé sezóny v jihočeském krajském přeboru, s Chýnovem.

Fotbalisté z okresu mají šanci vyzvat prvoligisty

Zprávy z klubu

Vedení Českomoravského fotbalového svazu představilo na středeční tiskové konferenci k zahájení Gambrinus ligy i jeden projekt, který se týká hráčů v nejnižších okresních soutěžích. Tedy od okresního přeboru po IV. třídu.

Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů v I. B třídě

Zprávy z klubu

Sezona 2009-2010

Zprávy z klubu

Celkové umístění našich mužstev v soutěži.

Příprava

Přípravná utkání

Přinášíme rozpis přípravných zápasů pro nadcházející sezónu 2010/2011. Místa a čas utkání budou včas upřesněny.

Z krajské I. B třídy sestoupí nejméně 12 týmů

Domácí fotbal

Střední Čechy - O sestupech v okresních fotbalových soutěžích výrazným způsobem rozhodují neúspěchy zástupců našeho regionu ve vyšších soutěžích. Nejcitelněji pak v I. B třídě. Kolik tedy vlastně "půjde dolů" týmů a jak moc jsou ohroženy týmy z Příbramska a Benešovska?

Sedleckoprčický válec přejel Jesenici

Domácí fotbal

Sedlec-Prčice - Fotbalisté Sedlce-Prčice si připsali v I. B třídě další cenný skalp, když porazili třetí celek tabulky Slavii Jesenici drtivým tlakem ve druhé půli.

Derby skončilo bez branek

Domácí fotbal

Sedlec-Prčice - Ve fotbalové I. B třídě, skupiny E, sice Sedlec-Prčice po 26 v řadě doma neprohrál a podeváté na jaře, ale proti předposledním Maršovicím čekal asi více, než bod za bezbrankovou remízu.

Fotbalové statistiky okresních týmů

Přípravná utkání

Uvádíme fotbalové statistiky okresních týmů ve II. lize, divizi, krajském přeboru, I. A, I. B třídě a okresního přeboru v ročníku 2009/2010.

Změna soutěží mladších a starších

Domácí fotbal

Pro trenéry starších a mladších žáků

V Nespekách propukla averze na rozhodčího Kabyla

Přípravná utkání

Nespeky - V okresním derby fotbalové I. B třídy, skupiny E, mezi Nespeky a Sedlcem-Prčice padlo sedm branek, domácí prohráli a z porážky viní rozhodčího Kabyla. Hostující trenér Rybka byl při odchodu politý pivem.

Sedleckoprčické hřiště poskytlo prostor pro přistání vrtulníku ZS

Přípravná utkání

Na našem hřišti přistál vrtulník záchranné služby pro tansport pacienta s těžkými zdravotními potížemi.

Sedleckoprčičtí přivezli bod z Dobříše

Přípravná utkání

Sedleckoprčičtí přivezli bod z Dobříše

Dobříš těsně prohrála na hřišti Jesenice

Domácí fotbal

Dobříš těsně prohrála na hřišti Jesenice

A mužstvu se generálka nepovedla

Přípravná utkání

Na umělé trávě v Táboře jsme nastoupili proti I.A třídu hrajícím Sokolu Sezimovo Ústí. Zápas se nám herně i výsledkově nepovedl a tak bude první mistrovský zápas očekáván s ještě větším napětím.Další stránky (celkem článků: 839 ):
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 >>