Generální partneři

Město Sedlec-Prčice

Farma Prčice

Innera s.r.o. BenešovHlavní partneři

Monínec, s.r.o.

Zemní Práce Hošna

WIFCOM

Compag Votice

R-D atelierMediální partner

Měsíčník Náš domov

Archiv všech článků

BigMat se stává hlavním sponzorem vašich mládežnické týmy (U18 až U19) let: to je novinka,

Přípravná utkání

BigMat

VEO kamera míří do našeho klubuí.

Přípravná utkání

SKFS zapůjčí do našeho klubu VEO kameru

Smutná zpráva pro náš klub

Zprávy z klubu

Opustil nás bývalý hráč,trenér Jaromír Jelen

Nováček z Příbrami neuspěl ani napotřetí, utkání se dvěma penalty vyznělo lépe pro Sedlec-Prčice

Domácí fotbal

Spartak Příbram podává na začátku nové sezony sympatické výkony, ani s Vestcem, ani s Jílovištěm, to ale nestačilo na body. Další příležitost k radosti z první výhry, nebo alespoň remízy, měli příbramští v utkání na půdě dalšího nováčka - Sedlec-Prčice. Ten dokázal zatím jednou zvítězit. Zápas nabídl několik šancí, dvě penalty a po devadesáti minutách radost domácích.

Hodnocení jarní části sezony 2023

Zprávy z klubu

Postup do I.A.třídy Muži A

TJ Sedlec-Prčice "A" - TJ Jawa Divišov 6:1 (3:1)

Zprávy z klubu

Pohodová výhra na úvod jarní části sezóny v I.B třídě středočeského kraje, skupiny D. Soupeř z Divišova po sestupu z I.A třídy zatím hledá svou tvář, před utkáním měl jen 12 bodů a k nám přijel pouze s 12 hráči. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a vyšším rozdílem jsme nevyhráli jen díky neproměněným šancím.

Hodnocení podzimní sezony2022

Zprávy z klubu

Hodnoceni ,hráči a realizační tým.

TJ Sedlec-Prčice A - TJ Kunice 1:0 (0:0)

Zprávy z klubu

Poslední ligové kolo jsme odehráli za mlhavého počasí na vlastním hřišti proti čtvrtým Kunicím. V zápase už střelci uložili střelecké kopačky k zimnímu spánku a tak utkání musel rozhodnout precizní hlavičkou obránce Jarda Kabíček.

TJ Sedlec-Prčice "A" - TJ Sokol Teplýšovice 2:1 (2:1)

Zprávy z klubu

Poslední říjnový víkend přinesl krásné počasí a na skvěle připraveném trávníku se dal očekávat kvalitní fotbal. Přijet totiž měli Teplýšovice, které se pohybují na 4-5 místě tabulky a obvykle hrají kombinační fotbal. Hosté u nás předvedli dobrý výkon a utkání by asi více slušela remíza, nicméně produktivita byla na naší straně.

AFK Kácov - TJ Sedlec-Prčice "A" 1:1 (0:1)

Zprávy z klubu

Do Kácova jsme odjeli v oslabené sestavě a spolu s deštivým počasím a blátivým terénem to nevěštilo nic dobrého. Na utkání nebyli Rataj, Hájek a Všetečka a tak je na hřišti nahradili dorostenci Novák s D. Kabíčkem a ještě loni dorostenec Molnár.

TJ Sedlec-Prčice "A" - TJ Velké Popovice 5:1 (3:1)

Zprávy z klubu

Za neobvykle slunečného a teplého říjnového víkendu jsme v domácím utkání nastoupili proti hostům z Velkých Popovic. Hrál první s posledním a tak se dal očekávat zápas na jednu branku, ale hosté hráli sympaticky a tak rozdíl v tabulce až tolik znát nebyl.

Zápis ze schůze VV, pondělí 10. října 19:00

Zprávy z klubu

Po delší době přinášíme zápis ze schůze výkonného výboru.

FK Říčany - TJ Sedlec-Prčice "A" 1:2 (0:1)

Zprávy z klubu

Po vítězství s týmem Jevan jsme odcestovali k venkovnímu utkání - do Říčan jsme jeli s jednobodovým mankem na vedoucí tým tabulky. Počasí bylo slušné, ale hřiště bylo opravdu mizerné. Na lajnách povrch ještě splnil nějaká kritéria, ale prostředek hrací plochy byl hrbolatý, rozbitý a blátivý. Z oslavy fotbalu při střetnutí prvních celků tabulky tak nemohlo být nic.

TJ Sedlec-Prčice "A" - FC Jevany 6:0 (2:0)

Zprávy z klubu

V sedmém podzimním zápase fotbalové I. B třídy, skupiny D, jsme nastoupili v domácím prostředí proti Jevanům, se kterými jsme se před utkáním dělili o druhé místo tabulky. Hosté minulý zápas nedohráli kvůli zranění soupeřova brankáře a tak mají v tabulce zatím o jedno utkání méně.

Tatran Sedlčany B - TJ Sedlec-Prčice A 1:5 (0:1)

Zprávy z klubu

V šestém podzimním zápase fotbalové I. B třídy, skupiny D, jsme zajížděli na půdu nedalekých Sedlčan, kde jsme se v místním derby utkali s tamním B mužstvem. Podle postavení v tabulce jsme byli favoritem utkání, nicméně vítězství se nerodilo snadno. Domácí ukázali, že fotbal hrát umění a je jen otázkou času, kdy se začnou posunovat tabulkou výše.

TJ Sedlec-Prčice A - FC Křivsoudov 3:0 (0:0)

Zprávy z klubu

Domácí utkání s nováčkem soutěže se odehrálo na perfektně připraveném hřišti v ideálním fotbalovém počasí. Hosté hráli sympaticky, v první půli slušně organizovaně.

TJ Sedlec-Prčice A - FK Uhlířské Janovice 4:0 (2:0)

Zprávy z klubu

V prvním domácím utkání nové sezóny nás čekal další neznámý soupeř - Uhlířské Janovice. V loňském ročníku si nevedl jejich mančaft špatně a tak se dal očekávat dobrý fotbal. Navíc bylo krásné počasí a dorazila krásná divácká návštěva a tak bylo zaděláno na pěkné fotbalové odpoledne.

TJ Jawa Divišov - TJ Sedlec-Prčice A 1:5 (0:3)

Přípravná utkání

Po výsledkově podařeném vstupu do I.B třídy ve Vyžlovce jsme zajížděli do Divišova, který se stejně jako my posunul o patro níž ve fotbalové hierarchii. S Divišovem jsme se v soutěžním utkání nepotkali více jak deset let a tak to pro nás byl velice neznámý a nečitelný soupeř.

Rozpis Jaro 2022

Zprávy z klubu

Začátek jarní části se blíží,Muži A již 13.3. od 14:30 přivítají lídra soutěže Spartak Příbram.

Hodnocení podzimní sezony2021

Zprávy z klubu

Podzim 2021Další stránky (celkem článků: 854 ):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 >>